Üniversite 4/B Sözleşmeli Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı

Üniversite 4/B Sözleşmeli Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Ekranı

Kayseri üniversitesi sözleşmeli güvenlik görevlisi alımı ilanı yayımladı. 4/B sözleşmeli güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyuran Kayseri üniversitesi için başvuru ekranı açıldı.

İşe alım kariyer kapısı resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan ilana göre kayseri üniversitesi memur alımı yapacak. İlana göre 4/B sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlçisi alımı yapıyor. Üniversite personel alımı için başvuru özel şartları belirlendi.

İşçi Alımı Müracaatları

Başvurular 1 Aralık 2022 tarihinde başlamış olup 15 Aralık 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresi üzerinden elektronik ortamda yapılacaktır.

Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları;

Özel Güvenlik ve Koruma, Savunma ve Güvenlik, Güvenlik, Kamu Güvenlik ve Asayişin Sağlanması önlisans programlarının birinden mezun olmak.

erkek adaylarda 170 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması gerekmektedir.

Kadın adaylarda 160 cm den kısa olmamak ve boy uzunluğunun cm cinsinden son 2 rakamı ile kilosu arasında farkın 15 den fazla 13 den az olmaması gerekmektedir.

Koruma ve Güvenlik Görevlisi olarak en az bir yıl çalışmış olmak.

on başvuru tarihi itibariyle silahlı/silahsız özel güvenlik görevlisi kimlik kartının geçerlilik süresinin dolmasına en az 1 yıl kalmış olmak.

2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından P94 en az 60 puan almış olmak.

Adayların yirmi dört saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve iç dış mekânlarda çalışmasına engel durumu bulunmamak.

Yurt içindeki veya yurt dışındaki öğretim kurumlarından mezun olup, bu ilanda aranılan öğrenim durumuna ilişkin denkliği olan adayların denklik gösterir belgelerini pdf ya da jpeg formatında sisteme yüklemeleri gerekmektedir.

Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek psikiyatrik hastalığı bulunmamak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum