Türk Alman Üniversitesi 4 Kamu Memur Alımı! 30 Ekim

Türk Alman Üniversitesi 4 Kamu Memur Alımı! 30 Ekim

Türk Alman Üniversitesi Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana göre kamu memur alımı yapacağını açıkladı. KPSS’li ve KPSS’siz yapılacak olan alım ilanına ilişkin detaylarını yazımızda bulabilirsiniz.

Kamu Memur Alımı İş İlanları

Türk Alman Üniversitesi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 4 kamu memur alımı yapacaktır. 81 şehirden kabul edilecek olan alım ilanına göre Üniversitenin merkez Rektörlüğünde işe alımlar gerçekleşecektir. Kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarınız sizler için haberimizde sunduk. İstihdam Bilgi İşlem Daire Başkanlığında gerçekleşecek olup; tam zamanlı istihdamın sağlanacağı belirtilmiştir.

Memur Alımı İş İlanı Başvuru Koşulları

Müracaat etmek isteyen adayların lisans düzeyinde; yazılım mühendisliği, bilgisayar mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektrik elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Aynı zamanda 4 yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümünden fen edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile birlikte matematik, titizlik ve istatistik bölüm mezunlarından da başvurular kabul edilecek ve değerlendirilme aşamasında alınacaktır.

Adayların yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile ilgili büyük ölçeklere, az sisteminin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanının 2 katını geçemeyecekler için en az 3 yıl 2 katını geçecekler için ise en az 5 yıllık mesleki deneyime sahip olmanız istenmektedir.

Adayların ağ yönetimi, güvenliği hakkında bilgi sahibi olması ve çevre birimlerinin donanımı hakkında tecrübeli olması istenmektedir. Güncel olmak şartı ile programlama dillerinden en az 2 tanesini bilmeniz ve belgelendirme eniz istenmektedir.

Devlet Memuru Alımı Kontenjanları

1. Kıdemli Sistem Yöneticisi (1 kişi, 3 katına kadar),

2. Kıdemli Bilgisayar Ağ Yöneticisi (1 kişi, 3 katına kadar),

3. Yazılım Takım Lideri (1 Kişi, 2 Katına Kadar),

4. Uygulama Geliştirme Uzmanı (1 kişi, 2 katına kadar).

Üniversite Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Söz konusu ilana başvurular 30 Ekim 2023 tarih itibari ile başlamıştır. Son başvuru tarihi ise 27 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar ilan edilen pozisyonlardan en fazla 2 tanesine başvuruda bulunabileceklerdir başvurular işe alım CBKİO adresinden online olarak alınacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.