Trabzon Sürmene Belediyesi İşçi Alımı En Az Lise Mezunu

Trabzon Sürmene Belediyesi İşçi Alımı En Az Lise Mezunu

Trabzon Sürmene Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere personel alımı yapacak. En az lise mezunu işçi alımı hangi şartlarda yapılıyor? Belediye personeli alımı başvuru koşulları nelerdir?

İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden yayımlanan personel alımı ilanlarına göre Trabzon Sürmene Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere işçi alımı yapıyor.

Adaylar Sürmene Belediyesi Hizmet sınırları içerisinde haftalık 45 saat görevde bulunacakları mesaileri öğleden önce 8.00 de başlamış olup öğleden sonra 17.00 de bitmiş olacaktır. İlana göre en az lise mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir.

Beden İşçisi Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

En az lise mezunu olmak.

Başvuru tarihi itibarıyla adayların 18 yaşını doldurmuş olup 50 yaşını doldurmamış olmaları gerekmektedir.

En az C sınıfı ehliyete sahip olmak.

Sürmene ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

Erkek adayların başvuru tarihi itibarıyla askerlik görevini yapmış olması askerlikten muaf olması veya askerlikle ilişiği bulunmaması gerekmektedir.

Affa uğramış olsa bile devlet güvenliğine karşı yüz kızartıcı suçlar işlememiş olmak, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar işlememiş olmak ve bu belirtilen suçlardan mahkum olmamak.

Başvuru İçin Gerekli Belgeler;

Kimlik fotokopisi, ehliyet fotokopisi, nüfus kayıt örneği, yerleşim yeri belgesi, adli sicil kaydı, diploma fotokopisi ve askerlik durum belgesi belgelerine sahip olmak.

trabzon-personel-alimi.jpg

Başvuru Şekli ve Zamanı;

Başvurular 21 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 25 Ocak 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular Sürmene belediyesi yazı işleri müdürlüğüne şahsen gidilip yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum