TPAO’dan Personel Alım İlanı! 450 Kadroya Alım Yapılacak

TPAO’dan Personel Alım İlanı! 450 Kadroya Alım Yapılacak

Kamu İktisadi Teşebbüsü kapsamında bulunan Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO)’dan personel alım ilanı geldi. TPAO bünyesinde bulunan 450 kadroya alım yapacağını duyurdu. İşte detaylar.

TPAO’dan Personel Alım İlanı! 450 Kadroya Alım Yapılacak

Kamu bünyesinde bulunan Kamu İktisadi Teşebbüsü kapsamında ki kuruluşlar gün geçtikçe personel alımlarına hız veriyor. Birçok kurum yaptığı duyuru ile bünyesine kamu personeli alım sürecini başlatırken.

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO)’da bu kurumlardan birisi Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO), petrol ve doğal gaz arama ve üretim faaliyetlerindeki artış ve gerçekleştirdiği keşifler neticesinde yeni çalışma arkadaşlarına olan ihtiyacını karşılamak amacıyla 2023 yılında önemli bir personel alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

450 kadroya alım yapılacak

Bu alımlar kapsamında, TPAO'nun Ankara merkezi ve taşra teşkilatında yer alan Batman, Adıyaman, Trakya ve Şırnak Bölge Müdürlükleri için çeşitli alanlarda toplamda 450 personel istihdam edilecektir. Bu pozisyonlardan 175'i lisans, 275'i ise ön lisans mezunlarına yönelik olacak.

tpoaararesim.jpg

Kadro dağılımı nasıl olacak?

Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı yaptığı personel alım duyurusunda, kadro dağılımı detaylarına yer vermedi. Kurum, İŞKUR üzerinden birkaç gün içerisinde kadroların açıklanacağını duyururken, sadece önlisans ve lisans mezunu adayların başvuru yapacağını belirtti.

Alım süreci İŞKUR üzerinden yürütülecek

Personel alımı süreci, Kamu Kurum ve Kuruluşlarınca İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik hükümlerine uygun olarak yürütülecektir. İlanlar, Mayıs 2023 itibarıyla Türkiye İş Kurumu üzerinde yayımlanmaya başlayacak ve adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu İl/Şube Müdürlükleri aracılığıyla veya www.iskur.gov.tr web sitesi üzerinden gerçekleştirebileceklerdir.

Bu alımlar, TPAO'nun gelecekteki projeleri ve büyüme hedefleri için önemli bir adım olacak, ve uygun niteliklere sahip adaylara yeni ve heyecan verici kariyer fırsatları sunacaktır.

2023 TPAO işçi alımı, 2023 TPAO personel alımı, TPAO güncel ilan.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.