TOGG Otomobil Fabrikası Personel ve İşçi Alımı

TOGG Otomobil Fabrikası Personel ve İşçi Alımı

TOGG otomobil fabrikası tarafından istihdam sağlamak üzere 9 farklı branşlarda personel alımı bildirdi! İşçi alımı müracaatları online olarak almaya başlamış bulunuyor. Müracaatta kimler başvura bilecek? Sağlayacağı koşullar nelerdir?

Türkiye otomobil girişim grubu ihtiyaçları tamamlamak üzere 9 farklı branşlarda personel alımı duyurdu. TOGG sayfasından işçi alımı başvuruları gerçekleşecektir.

İşçi Alımı Branşları

IT Vendor & Contract Management, Modeler (Alias),Modeler (VR), Electrical System Validation & Testing, design Technical Operations, User İnferface Desing, User experience Desing, E/E systems Network architect, İnfotainment System Component Owner.

Müracaatlar nereden yapılacaktır? Müracaat tarihi belli oldu mu?

Müracaatlar TOGG resmi sayfası üzerinden yapılacağı bildiriyor. Başvuru yapmak isteyen Linkeydin sayfasından da müracaatlar yapılacaktır. İlk giriş yapanlar üye olup giriş yapmaları gerekmektedir. TOOG personel alımı tarafından ilanı bildirildi şuan ve şuan ki çalışmalarda alımlar için TOGG yerli otomobil tarafından belirlendikten sonra müracaat tarihi de paylaşılacak olup adayların verilen müracaat süreci içerisinde müracaat yapmaları gerekmektedir.

Müracaat tarihi dışında müracaatlar kapanacaktır. Müracaatlar açıldıktan sonra istenilen evrakları eksiksiz tamamlamaları gerekmektedir, eksik olduğu takdirde sorumlusu kendisine ait olup müracaatları iptal olacaktır dikkatle duyurulur.

Adaylar için genel şartlar

Türkiye vatandaşı olmak.

Siciline her hangi bir suçtan işlenmemiş olmak.

Yükümlülük görevini tamamlamış olup belgeyle bildirmek.

Adaylardan alınacak branşlar için o branşlara göre diploma bulunmak. Bursa şehrine Türkiye genelinden başvuru ile alınacak.

https://www.togg.com.tr/

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum