TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 3 Farklı Şehirde İşçi Alacak

TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) 3 Farklı Şehirde İşçi Alacak

TİGEM (Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü) İŞKUR üzerinden 3 şehir kapsamında 5 personel-işçi alımı ilanı yayınladı. 3 farklı ilçede geçerli olacak personel alımı detayları haberimizde yer almaktadır. İşte detaylar.

TİGEM İŞKUR üzerinden Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü 3 şehir kapsamında 5 işçi alımı yapacağını duyurdu. 5 farklı ilanda yayınlanan ilana göre Türkiye’nin farklı farklı 3 iline ve farklı ilçelere personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Şehir listesi ve kontenjan dağılımı

Başvuru yapacaklar için Ankara iline 1 Konya iline 3 ve son olarak Şanlıurfa iline ise 1 işçi olmak üzere şehir ve kontenjan dağılımı yapılmıştır. Başvuru yapacaklar için unvan bilgisi olarak Beden İşçisi alınacağı yayınlanan ilanlarda belirtilmiştir.

Başvurular Her Şekilde Yapılabilir

Başvuru yapmak isteyen adaylar için bu ilan İŞKUR üzerinden yayınlanmış ve dolayısıyla online olarak başvurular online olarak İŞKUR resmi sitesinde yapıla bilecektir. İlanda verilen iş ilan numaralarını aratarak yapıla bilecektir.

Şahsen müracaat etmek isteyenler için başvurular İŞKUR ilanlarının en altında yer alan şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapılacaktır. Başvuru yapacak adaylar için başvurular Alo 170 hattını arayarak ta yapıla bilecektir. Başvurular alınmaya başlanmış olup en geç müracaatlar 10 Aralık 2021 tarihinde yapılacaktır.

İşçi Alımı Şartları

Öğrenim şartı olarak adayların en az ilköğretim en fazla lise mezunu olması,

Yaş şartı olarak adayların en az 18 en fazla 35 yaşını geçmemiş olması şartları ile temin yapılacaktır. İŞKUR 00006440891, 00006441209, 00006441140, 00006441147 ve 00006441152 ilan numaraları olarak sunuldu.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum