TİGEM Personel Alımı için Yarın Son Başvuru Günü

TİGEM Personel Alımı için Yarın Son Başvuru Günü

Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TİGEM), personel alımı yapıyor. KPSS şartsız yapılacak olan alımlar için başvurular 22 Mayıs tarihinde başlamıştır. 26 Mayıs tarihi de dahil olmak üzere başvuru ekranı kapanıyor işte detaylar...

TİGEM Personel Alımı İlan Duyurusu

Kamuda çalışmak isteyenler müjde! TİGEM en az ilkokul mezunu olan adaylardan işçi alımı yapacaktır. Kamu kurum ve kuruluşları bünyesinde her gün farklı personel ve işçi alım ilanları yayınlanmaktadır. İŞKUR kapsamında yayınlanmış olan güncel ilana göre TİGEM KPSS şartsız personel alımı yapacaktır. En az ilkokul mezunlarından yapılacak alımlar da iki şehir için alım gerçekleşecektir.

TİGEM Kamu Personeli Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

Kamu kurumu tarafından yapılan son açıklamaya göre; Başvuru yapacak olan adayların Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olması 18 yaşından büyük, 34 yaşından ise küçük olması gerekmektedir. Ayrıca kamusal haklarından mahrum olmaması ve yine yapacağınız başvurup pozisyonuna göre farklılık göstermekle birlikte en az ilköğretim mezunu adaylardan alım yapılacaktır.

Arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız ve emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmanız gerekmektedir.

tigem-personel-alimi-icin-yarin-son-basvuru-gunu.jpg

Personel Alımı Başvuruları Nasıl Yapılacak?

Türkiye Tarım İşletmeleri Genel Müdürlüğü tarafından Şanlıurfa ve Ankara illerinde yapılacak olan personel alımına ilişkin başvurular 22 Mayıs 2023 tarihine ilanın yayın tarihiyle birlikte başlamıştı. Başvuruların İŞKUR online resmi internet sitesi üzerinden alınacağı bilgisine ulaşılmıştır. Başvurularınızı 26 Mayıs 2023 tarihi de dahil olmak üzere mesai saatleri içerisinde İŞKUR'un online sitesi üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Yapılan açıklamalara göre, başvuru ekranı şu şekildedir: https://esube.iskur.gov.tr/

Devlet Personeli Alımı İlanı Duyurusu

Kamu kurumu tarafından yapılacak olan alımlar için eski hükümlü ve engelli işçi alım kadrosu verilmiştir. Engelli işçilerin özel sağlık alanında sağlık raporu ile engellilik durumunu açıklaması istenmektedir. Eski hükümlülerin ise eski hükümlü belgesinin aslı ve fotokopisi istenmektedir.

2023 TİGEM personel alımı, 2023 TİGEM işçi alımı, son dakika TİGEM güncel ilan, İŞKUR TİGEM ilanı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.