Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı 2024 Yılı! AJET Hava Yolları İş İlanları

Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı 2024 Yılı! AJET Hava Yolları İş İlanları

Tecrübesiz kabin memuru alımı 2024 yılı yeni ilanları yayınlandı. AJET hava yolları iş ilanları kapsamında yayınlandı. En az lise mezunu kabin memuru olma başvuru şartları verildi. Havaalanı personel alımı başvuru linki ilanımızda…

Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı 2024 Yılı İş İlanları!

AJET Hava Yolları İş İlanları kapsamında istihdam yapılıyor. En az lise mezunu havaalanı personel alımı ilanı, başvuru şartları ile birlikte linki ilan sonunda verildi.

Tecrübesiz Kabin Memuru Alımı

Biz, sadece bir havayolu firması değil, aynı zamanda geleceğe yön veren bir vizyonun parçasıyız. Misyonumuz; modern filomuz ve ulaşılabilir fiyatlarla seyahat etmek isteyen herkesi hedeflerine ulaştırmak ve bu süreci keyifli hale getirmektir.

Bizim için, en değerli varlık insan kaynağımızdır. Bu yüzden; yetenekli, tutkulu, yeniliklere açık ve özverili bir ekip oluşturmayı hedefliyoruz. Siz de bize katılarak, dinamik bir çalışma ortamında kendinizi geliştirebilir, yaratıcı çözümler üretebilir ve sektörde bir iz bırakabilirsiniz.

Şimdi AJet ile bulutların ötesinde bir kariyer yolculuğuna çıkmanın zamanı geldi. Başvurularınızı bekliyoruz!

Genel Nitelikleri

T.C. vatandaşlığına sahip olan,

01/01/1989 ile 31/12/2003 tarihleri arasında doğmuş,

İstanbul Anadolu yakasında veya Ankara’da ikamet eden/edebilecek olan,

En az lise mezuniyeti olan,

İyi derecede İngilizce bilen (İkinci yabancı dil tercih nedenidir),

Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmayan,

Daha önce THY A.O. ve THY A.O.'nun iştirak şirketlerinden fesih yoluyla ayrılmamış olan,

Daha önce THY A.O. veya farklı diğer kuruluşlardaki görevlerinden devamsızlık, disiplinsizlik gibi ahlak ve iyi niyet kurallarına aykırı davranış nedeniyle ayrılmamış olan,

Yurt içi ve yurt dışı seyahat engeli bulunmayan,

Süreçte olumlu ilerlenmesi durumunda Mayıs 2024 tarihi itibariyle eğitime başlayabilecek,

160-180 cm arası boy ve uygun boy-kilo oranına sahip,

AJet Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing ve yara/yanık/leke benzeri kalıcı iz bulunmayan kadın çalışma arkadaşlarımızın başvurularını bekliyoruz.

Linke tıklayarak üniforma yönetmeliğine uygun hazırlanmış görselimizi inceleyebilirsiniz. Beyaz renkli bölgelerde dövme, piercing ve yara/yanık/leke benzeri kalıcı iz bulunmaması gerekmektedir.

Adayların "Genel Nitelikler" başlığı altında bulunan kriterleri ve üniforma yönetmeliğini göz önünde bulundurarak başvuru yaptığını kabul eder ve sorumluluğun adayda olduğunu hatırlatırız. Yönetmeliğe uymayan adayların hangi aşamasında olunduğuna bakılmaksızın süreç dışı bırakılacağını bildiririz.

Kabin Memurluğu, üniforma kullanımı gerektiren bir meslek olup, AJet’te kabin ekibi üyeleri üniforma kurallarına uygun görev yapmakla yükümlüdür.

Bu ilan kapsamında İstanbul (SAW) ve Ankara (ESB) olmak üzere iki üs için alım yapılacaktır.

İş Tanımı

Şirket hedef ve politikalarına uygun olarak uçuş operasyonlarının gerçekleştirilmesine katkı sağlamak,

Uçuşlarımızda operasyon süresince kabinin emniyet ve güvenliğinden sorumlu olmak,

Yolcu ihtiyaç ve talepleri çerçevesinde hizmet sunarak yolcu memnuniyetini sağlamak.

Sağlık Koşulları

Değerlendirme süreçlerimizde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında Sivil Havacılık Genel Müdürlüğünce(SHGM) yetkilendirilmiş Havacılık Tıp Merkezlerinden sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları talep edilecektir.

AJet işyeri hekimleri "İşe Giriş Muayenesi"sırasında (SHGM yetkili Havacılık Tıp Merkezinden verilmiş uçuşa uygun olduğuna dair rapor olsa bile) iç prosedürleri çerçevesinde ek tetkik ve muayene talep edebilir.

AJet belirlemiş olduğu işe giriş sağlık koşulları çerçevesinde (SHGM yetkili Havacılık Tıp Merkezinden verilmiş uçuşa uygun olduğuna dair rapor olsa bile) adayın işe başlatılıp başlatılmayacağına dair karar verme hakkına sahiptir.

İşe giriş muayenesi sırasında tıbbi özgeçmişi hakkında (ilaç kullanımı, ameliyat, doğumsal bozukluklar, kas-iskelet sistemi rahatsızlıkları, böbrek taşı, yaralanmalar vb.) doğru beyanda bulunmak adayların sorumluluğundadır.

AJet, belirtilen ilan kriterlerinin karşılanmaması/eksik beyan edilmesi/yanlış beyanda bulunulması durumunda, hangi aşamada olunduğuna bakılmaksızın, süreç dışı bırakma yetkisine sahiptir.

Başvuru sürecinde doğru ve ilan kriterlerine uygun başvuru yapma gerekliliğinin adayın sorumluluğunda olduğunu tekrardan hatırlatırız.

Başvuru linki

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.