TEB 8 Uzaktan ve İşyerine Personel Alımı Yapacak

TEB 8 Uzaktan ve İşyerine Personel Alımı Yapacak

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla 8 yeni iş ilanı yayımlandı. Uzaktan ve iş yerinde çalışma koşullarına uygun sağlayacak personel alımı yapacağını açıklayan banka başvurularını 81 şehirden alınacak.

Banka İş İlanları 2023

Türkiye Ekonomi Bankası (TEB), kendi bünyesinde istihdam etmek üzere farklı kadro ve pozisyonlarda 8 yeni iş ilanı yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre Antalya ve İstanbul şubelerinde alım yapacağına ve başvurularını ikamet şartı olmadan kabul edeceğini açıkladı.

KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personeller belirlenirken, kurum tarafından yapılacak olan mülakat aşamalarında başarı göstermesi gerektiği belirtildi. Kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizler için sunduk.

Banka Memuru Alımı Yapılacak Kadrolar ve Başvuru Koşulları

Pratik işlem yetkilisi alımı: Hibrit çalışma koşullarına göre yapılacak olan alım ilanı için tecrübeli ve tecrübesiz adaylardan müracaatlar kabul edilecek olup, tam zamanlı çalışma şekline uygun olarak alım yapılacaktır.

Bankacılık ile ilgili bölümlerden mezun olan ve 4. sınıf öğrencilerinden alım yapılacağı açıklanmıştır. Tercihen işletme iktisat, muhasebe, bankacılık ve sigortacılık, ekonometri, çalışma ekonomisi veya maliye bölümlerinden mezun olmuş olmanız veya halen okuyor olmanız istenmektedir.

Mevduat işlemleri yönetici yardımcısı alımı: Bankacılık sektöründe en az 5 yıl tecrübe sahibi olan ve bölüm şartı aranmaksızın lisans mezunlarından yapılacak olan alım ilanları için Microsoft Office programlarını etkin bir şekilde kullanabiliyor olmanız ve analitik düşünme yetisine sahip olmanız istenmektedir.

Müşteri temsilcisi alımı: Vardiyalı çalışma sistemine uygunluk gösterebilen ve satış kabiliyeti yüksek olan adaylardan yapılacak olan alım ilanı için yoğun çalışma temposuna ayak uydurmanız ve diksiyonun düzgün olması gerekmektedir. Söz konusu kadroda Türkçe ve İngilizce müşteri temsilcisi alımı yapılacaktır.

Operasyon yöneticisi alımı: En az önlisans mezunu adaylardan yapılacak olan alım için şube operasyon yönetimi konusunda minimum 3 yıl deneyim kazanmış olan adaylardan alım gerçekleşecektir. İktisat, işletme, bankacılık veya sigortacılık bölümlerinden ve söz konusu bölümlere eşdeğer olan bölümlerden mezun olmuş olmanız gerekmektedir. Müşteri odaklı çalışmayı seven ve takım çalışmasına uygunluk gösterebilen adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı Başvuru Şekli

https://www.tebkariyer.com/tr Adresi üzerinden açık iş ilanlarına ulaşabilir ve çevrim içi müracaat sürecine katılabilirsiniz. Başvurular şahsen veya posta yoluyla kabul edilmeyecektir

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.