Sulama Birliği İŞKUR’dan 3 İşçi Alımı Yapacak

Sulama Birliği İŞKUR’dan 3 İşçi Alımı Yapacak

Sulama Birliği İŞKUR üzerinden az önce yayımlamış olduğu ilana göre işçi alımı yapacak. 2 farklı pozisyonda yapılacak alımlar için 3 kadro ayrılmıştır. Başvurular başlamış olup başvuru ekranı haberimizin detaylarında sizlere verilmiştir.

Sulama Birliği İŞKUR’dan 3 İşçi Alımı İlan Duyurusu

Tezcan Sulama Birliği kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 3 işçi alımı yapacak. İlana en az lise mezun adaylardan başvuru yapılacaktır. Tam zamanlı olmak üzere daimi kadroda istihdam sağlanacaktır.

Kamu İşçi Alımı Müracaat Şartları Nelerdir?

00007567617 İŞKUR iş ilan numarası ile 2 su kanalı işçisi alımı: En az lise veya dengi okul mezunu olmanız gerekmektedir. 18 yaşından büyük olmanız halinde müracaat yapabileceksiniz fakat 36 yaşından gün almamış olmanız gerekmektedir. Kamusal haklarından yoksun bırakılmamış olan ve hakkı kaydı bulunmayan adaylardan alım yapılacaktır. Bu kadro için KPSS puan şartı aranmamaktadır. Sizlerden başvuru sırasında lise diploması, nüfus cüzdanı ve sabıka kaydı işlenmektedir.

sulama-birligi-isci-alimi.jpg

00007567729 İŞKUR iş ilan numarası ile 1 ziraat mühendisi alımı: Ziraat ve orman fakülteleri bünyesinde bulunan Ziraat mühendisliği, tarım ekonomisi veya tarla bitkileri lisans mezunu olmamız gerekmektedir. 2022 Kamu Personeli Seçme sınavından p bir puan türünde en az 60 puan limiti de aranan şartlar arasındadır. Alımlar yapılacak olan KPSS puan sıralamasına göre yapılacaktır. Ayrıca bu kadro için ise 30 yaş üst sınır olarak açıklanmıştır. Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak şartı her iki kadro için de geçerlidir.

İŞKUR Daimi İşçi Alımı İlanına Başvurular Nasıl Yapılacak?

Erzincan Tezcan Sulama Birliği tarafından yayımlanmış olan ilana başvurular 1 Haziran 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 6 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere verilen İŞKUR iş ilan numaraları ile birlikte şartları sağlamaları halinde https://esube.iskur.gov.tr/ adresi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

Erzincan iş ilanı, 2023 kamu işçi alımı, KPSS 60 ile memur alımı, Orman Bakanlığı personel alımı, Orman Bakanlığı işçi alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.