Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS’siz 62 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR)

Su ve Kanalizasyon İdaresi KPSS’siz 62 Kamu Personeli Alımı (İŞKUR)

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere kamuya KPSS’siz İŞKUR üzerinden 62 kamu personeli alımı için ilan verdi. En az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecekler.

KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Duyurusu

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, kamuya en az ilkokul mezunu kamu personeli alımı yapacak. Alımlar, daimi kadroda 16 su ve kanal beden işçisi, 24 beko loder operatörü, 19 ağır vasıta şoförü, 2 makine teknikeri ve 1 çevre mühendisi alımı yapılacaktır. İşe alınacak personeller Tekirdağ ili ve ilçelerinde istihdam edilecektir.

Genel Başvuru Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum olmamak.

Arşiv ve güvenlik soruşturmasında olumlu sonuçlanmak.

Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak.

Adli sicil kaydı olmamak.

Görevini yapmasına engel sağlık probleminin olmaması.

Erkek adaylar için askerlik ilişiğinin olmaması

Su ve Kanal Beden İşçisi Duyurusu

Başvuru yapacak olan adaylar için şartlar; en az ilkokul mezunu olmalı, erkek adaylar başvuru yapabilecekler, tercihen en az B sınıfı sürücü belgesi olması.

Başvuru belgeleri: özgeçmiş, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi.

Beko Loder Operatörü Duyurusu

Başvuru yapacak olan adaylar için şartlar: G sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. 45 yaşını geçmemiş olmak. Beko loder operatörü belgesine sahip olmak. Tercihen deneyim sahibi olmak.

Başvuru belgeleri: Özgeçmiş, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi, beko loder operatörü belgesi.

Ağır Vasıta Şoförü Alımı Duyurusu

Başvuru yapacak olan adaylar için şartlar: en az ilkokul mezunu olmak. En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. SRC ve psikoteknik belgesine sahip olmak. 45 yaşını tamamlamamış olmak.

Başvuru belgeleri: Özgeçmiş, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi, ehliyet ceza puan durumunu gösterir belge.

Makine Teknikeri Alımı Duyurusu

Başvuru yapacak olan adaylar için şartlar: En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Yazılı ve sözlü sınavda başarılı olmak.

Başvuru belgeleri: Özgeçmiş, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi.

Çevre Mühendisi Alımı Duyurusu

Başvuru yapacak olan adaylar için şartlar: çevre görevlisi belgesine sahip olmak. Lisans düzeyinde Çevre Mühendisi mezunu olmak. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak. Kurum tarafından yapılacak olan yazılı ve sözlü sınav da başarılı olmak.

Başvuru belgeleri: Özgeçmiş, diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet fotokopisi, çevre görevlisi belgesi, SGK hizmet dökümü belgesi.

Memur Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi, tarafından yayınlanan ilana başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularını 4 Kasım 2022-18 Kasım 2022 tarihleri arasında Atatürk Mah. 57. Alay Caddesi Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi No:6 Kat:4 Süleymanpaşa/Tekirdağ adresine şahsen başvuru yapacaklardır. Başvurular sadece şahsen yapılacak olup posta elektronik ortamda yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Google da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.