Selahattin Ayan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü'nden Personel Alımı

Selahattin Ayan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü'nden Personel Alımı

Selahattin Ayan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü bünyesinde görevlendirilmek üzere farklı pozisyonlarda personel alımı yapılacağı duyuruldu. İŞKUR iş ilanları tarafından başvuruları en az ilköğretim mezunu adaylarından alınacak.

Selahattin Ayan Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü, yayınladığı iş ilanı ile öğretmenevine ve sosyal tesislere personel alımı yapacağını açıkladı. Başvuruların İŞKUR üzerinden online olarak gerçekleştirileceği belirtilen ilanda, adaylarda aranan şartlara da yer verildi.

Öğretmenevi Personel Alımı

MEB Öğretmenevleri 24 saat hizmet verdiğinden gece çalışması engeli olmaması.

Kuruma alınacak olan personel ile ilgili olarak 14 Haziran 2024 mesai bitimine kadar adayların istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde müdürlüğümüze teslim etmesi gerekmektedir.

Kurumca oluşturulacak evrak inceleme komisyonu tarafından yapılacak inceleme sonucunda evrakları tam olan adayların isim listesi kurumumuza ait internet sitesinin (766179@meb.k12.tr) duyurular kısmında yayımlanacaktır.

Başvuru sayısı açık iş sayısının 4 katını geçmesi halinde belirtilen tarihte kura çekilişi yapılacaktır.

Mülakata girmeye hak kazanan adayların 25/06/2024 tarihinde saat 16:00' da Gölova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü adresinde hazır bulunması gerekmektedir.

İstenilen Evraklar

1- Nüfus cüzdanı fotokopisi

2- Öğrenim belgesi ve fotokopisi

3- Erkek adaylar için askerlik durum belgesi

4- Kalorifer ateşçisi belgesi

Sivas kalorifer ateşçisi alımı ilanına 10 Haziran 2024 tarihi bitimine kadar 00008338336 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.