Şanlıurfa Birecik En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı

Şanlıurfa Birecik En Az İlkokul Mezunu Kamu Personeli Alımı

İŞKUR Kurum dışı sayfası üzerinden yayınlanan personel alım ilanında Şanlıurfa Birecik Belediyesi Başkanlığı bünyesinde çalışmak üzere 6 daimi kamu personeli alımı gerçekleştirilecektir.

İŞKUR Kurumdışı iş ilanlarına bir yenisi daha eklendi. Yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre Şanlıurfa Birecik Belediyesi Başkanlığı bünyesine 6 farklı unvanda 6 kamu personeli alımı yapılacaktır.

1 yapı ustası, 1 tamirci ustası, 1 sucu ustası, 1 sıvacı ustası, 1 kilit taşı ustası ve son olarak 1 kaynakçı ustası olmak üzere 6 kamu işçisi alımı yapılacaktır.

Adaylarda Aranan Tüm Şartlar

Yukarıda sayılan unvanlar alımı yapılacağından başvuruda gerekli şartlar olarak en az Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

Askerlik ile ilişiği bulunmayan adaylar bu ilana başvurularını yapmalarına engel durumu bulunmamaktadır.

Başvuru yapacak kişilerin başvuru yapacağı mesleğin gerektiği belgelere sahip olmak gerekiyor.

Nasıl Başvuru Yapılır

Başvurular belediyenin yer aldığı yerde Birecik Belediyesi Kültür Merkezi (Eski Belediye) adresine aşağıda yer alan istenilen belgelerin iletilmesi yolu ile yapılacaktır.

Bu ilan 11 Ekim 2021 tarihinde yayınlanmıştır. Belirtilen tarih itibari ile alınmaya başlanmış olup en geç müracaatların 15 Ekim 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir.

anliurfa-is-ilanlari.jpg

Başvuruda Gerekli Belgeler

Adaylarda en az 5 adet fotoğraf, diploma belgesi, aile tablosu, sağlık raporu, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi ve son olarak ikametgah belgesi gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.