Samsun Büyükşehir Temizlik Görevlisi Alımları (İşçi Alımı)

Samsun Büyükşehir Temizlik Görevlisi Alımları (İşçi Alımı)

İŞKUR iş ilanları kapsamında yapılan duyuruya göre Samsun Büyükşehir Belediyesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımları yapılması için iş ilanı yayınladı. İşçi alımı temizlik görevlisi alımı şeklinde yapılacak.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı Bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu personeli alımlarının yapılacağı ilan edilmiştir.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı sınırları içerisinde yer alan Asarcık İmar İnşaat Kurumu bünyesine işçi alımı yapılacaktır.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar için alımı yapılacak unvan ise temizlik işlerinde çalışacak beden işçisi alınacak olup kontenjan olarak ise 1 kişilik daimi işçi alımları yapılacaktır.

Temizlik Görevlisi Alımı Başvuru Şartları

Başvuru yapacak adaylarda çok bir şart aranmamaktadır.

Başvuru yapacak adayların askerliğini tamamlamış olması gerekmektedir.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapacak adaylar başvuru esnasında kimlik belgesine ve ikametgah belgelerini başvuru şekli kısmında yer alan şekilde başvuru esnasın iletilmesi gerekmektedir.

İşçi Alım Başvuru Şekli

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular Cumhuriyet Meydanı No: 45 / 1 Asırcık adresine istenilen belgelerin şahsen veya posta yolu ile iletilecek şekilde başvurular tamamlanacaktır.

samsun-buyuksehir-belediye-memur-alimi.jpg

Adaylar başvurularını 12 Ocak 2022 tarihinden itibaren başlamış olup en geç müracaatlar 8 gün içerisinde 20 Ocak 2022 tarihine kadar mesai saatleri içerisinde başvurular tamamlanacaktır.

Samsun il veya ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olması şartları ile işçi alımları yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
7 Yorum