Sakarya Üniversitesi Kamu İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu

Sakarya Üniversitesi Kamu İşçi Alımı İŞKUR Başvurusu

Sakarya Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapılıyor. Üniversite personel alımı başvuruları İŞKUR üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacaktır. İlana göre son başvuru tarihi 4 Şubat 2022 olduğu belirtildi.

Sakarya Üniversitesi bünyesinde istihdam edilmek üzere kamu işçi alımı yapılacağı İŞKUR ilanları ile başladı. Üniversite personel alımı 1 adet ısıtma ve sıhhi tesisatçı ve 1 adet inşaat işçisi alımı yapıyor. Adaylar sözlü sınava tabii tutulacaktır. İlana göre adayların Sakarya ilinde ikamet ediyor olmaları gerekmektedir.

2 Personel Alımı İçin Kimler Başvuru Yapabilir;

18 yaşını doldurmuş olmak.

Kamusal haklarından mahrum olmamak.

Yapılan güvenlik soruşturması veya arşiv araştırma sonucu olumlu olmak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurum ve kuruluşlarından emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Adayların görevini devamlı yapmasına engel bir durumu bulunmamak ve bunu sağlık raporu ile belgelendirmek.

Devlet inşaat işçisi alımı için mesai saatleri içerisinde kazma kırma taşıma işleri, fayans tamir tadilat işleri, duvar örme, kaba alçı sıva, boya izolasyon, bordür parke kaldırma ve yeniden döşeme, harç yapılması, kalıp kurma, beton serme ve perdah vb. inşaat ve imalat kalemleri yapılacaktır.

Adaylar Sakarya üniversitesinin Esentepe kampüsünde görevlendirilecektir. İnşaat işçisi alımı 00006542801 ve sıhhi tesisatçı alımı 00006542681 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak.

Başvurular 31 Ocak 2022 tarihinde başlamış olup 4 Şubat 2022 tarihinde sona ermiş olacaktır. Başvurular İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden veya adresi üzerinden yapılacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.