ROKETSAN 40 Bin TL Maaşla Personel Alımı Başvuru Ekranı

ROKETSAN 40 Bin TL Maaşla Personel Alımı Başvuru Ekranı

ROKETSAN, Resmi kariyer internet sitesi aracılığıyla personel alımı ilanı yayımladı. Farklı kadro ve pozisyonlarda yapılacak olan alım ilanı için ortalama 40 bin TL maaş ödemesi yapılacağı bilgisine ulaşıldı. Alım ilanına ilişkin güncel başvuru ekranı...

Personel Alımı İş İlanları

ROKETSAN, Kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacağını açıkladı. Kurum tarafından yapılan açıklamaya göre, tam zamanlı istihdam sağlanacak olup alım merkez teşkilatta savunma ve uzay araçları imalathanesi bünyesinde gerçekleşecektir. Kamupersoneliliam.com yazar ekibi olarak ilana ilişkin detaylar ve şartları haberimizde sunulmuştur.

ROKETSAN Personel Alımı Unvanları

ROKETSAN tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilanlar incelendiğinde alımların; sistem mühendisi, sistem modelleme ve algoritma geliştirme mühendisi, program ve kalite güvence mühendisi güvenirlik, emniyet ve desteklene bilirlik mühendisi, üretim kalite güvence mühendisi ve aerodinamik tasarım mühendisi kadrolarında yapılacağı bilgisine ulaşılmıştır.

Kamu Personel Alımı Müracaat Koşulları

Müracaat etmek isteyen adayların tercihen elektrik elektronik mühendisliği, havacılık ve uzay mühendisliği, uçak mühendisliği, makine mühendisliği veya mekatronik mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Aynı zamanda karmaşık sistemlerde tasarım ve sistem mühendisliği tecrübesi olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre yurt içi veya yurt dışı seyahat engelinin bulunmaması istenmektedir.

Adayların INCOSE ve IEEE 15288 sistem mühendisliği süreçlerine hâkim, tercihen CSEP Sertifikalı, Model Tabanlı Sistem Mühendisliği konusunda tecrübeli, SysML ve modelle araçlarını (EA, Cameo, Simulink) etkin kullanabiliyor olması gerekmektedir.

Çalıştığı projelerde sistem mühendisliği çalışmalarını ekip içinde yaygınlaştırarak ekip çalışmasına uygunluk gösteren adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre iletişim becerinizin yüksek olması ve müşteri odaklı çalışmanız istenmektedir.

Adayların dinamik kalabalık ve şirket dışı paydaşların yoğun olduğu projelerde ve ekiplerde uyum içinde çalışması beklenmektedir.

Gereksinim yönetim araçlarını etkin bir şekilde kullanıyor olabilmeniz gerekmektedir.

İşçi Alımı İlanları Başvuru Şekli ve Süreci

Söz konusu kurum tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilanlar için başvurular başlamış olup, son başvuru tarihi hakkında bir açıklama yapılmamıştır. Başvurularınızı kurumun resmi internet sitesi aracılığı ile elektronik olarak gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Başvuru ekranı: https://www.roketsan.com.tr/tr

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum