Orman Genel Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Orman Genel Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı yapıyor. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), resmi internet adresi üzerinden yayımlanmış olan ilana göre daimi kadro da deneme sürekli olmak kaydıyla istihdam sağlanacaktır. İşte detaylar...

Orman Genel Müdürlüğü İŞKUR’dan Kamu Personeli Alımı İlan Duyurusu

Orman Genel Müdürlüğü bünyesinde Erzincan Sulama Birliğin de istihdam sağlamak üzere bir kamu personeli alımı yapılacaktır. Kadın ve erkek adaylardan yapılacak olan alımlar için 2022 yılında ÖSYM tarafından uygulanmış olan Kamu Personeli Seçme Sınavına katılmış olup P3 puan türünde en az 60 puan limitine sahip olmanız gerekmektedir.

Kamu Personeli Alımı İlanına Gerekli Olan Müracaat Koşulları Nelerdir?

Alımlar Ziraat ve orman fakültelerinde bulunan Ziraat mühendisliği, bahçe bitkileri, tarla bitkileri veya bitki koruma Lisans düzeyinde mezunlardan gerçekleşecektir.

18 yaşından küçük olmamanız ve 31 yaşından gün almış olmamanız gerekmektedir. Yaş hesaplaması ilanın başvuru tarihiyle birlikte hesaplanmalıdır.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarından yapılan yapılacak olan alımlar için adaylardan B sınıfı ehliyete ve motosiklet kullanımı için A - 2 sınıfı ehliyete sahip olması istenmektedir.

Ayrıca projede ihtiyaç olması nedeniyle insansız hava aracı sportif pilot sertifikası da istenen belgeler arasındadır.

orman-genel-mudurlugu-iskurdan-kamu-personeli-alimi-yapiyor.jpg

Kamusal haklarından mahrum bırakılmamış olan ve müdürlük tarafından yapılacak olan arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında pozitif sonuçlanan adaylardan işe alımlar gerçekleşecektir.

Kamu veya özel kurum farkı olmaksızın Ziraat mühendisi olarak bir yıl çalışmış olmanız gerekmektedir.

Bu durumu Sosyal Güvenlik Kurumu tarafından alınacak olan SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek biz istenmektedir.

Erkek adayların askerlik ile ilişiğinin olmaması istenmektedir.

İŞKUR İlanına Başvurular 3 Aşama da Başladı!

Erzincan sulama birliği tarafından yapılacak olan bir ziraat mühendisi alımı için başvurular başlamıştır. Başvurularınızı 5 Haziran 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmanız gerekmektedir. 3 aşamada yapılacak olan başvurular için; birinci başvuru tercihi İŞKUR'un resmi internet sitesi üzerinden online yapılacak olan başvurudur. ALO - 170 hattı üzerinden de arayarak başvurularınız alınacaktır.

Ayrıca Erzincan İŞKUR resmi hizmet bölgesinden de başvurularınızı bizzat gerçekleştirebileceksiniz. İŞKUR iş ilan numarası: 00007565623

Erzincan iş ilanları, Orman Genel Müdürlüğü işçi alımı, son dakika Orman Genel Müdürlüğü kamu personeli alımı, İŞKUR KPSS 60 puanla memur alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.