ÖHÜ 145 Sözleşmeli Devlet Personeli Alımı Yapıyor

ÖHÜ 145 Sözleşmeli Devlet Personeli Alımı Yapıyor

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi, lise mezunu ve üzeri 145 sözleşmeli devlet personeli alım ilanını güncelledi. Şartlar ve duyurular için lütfen haberlere bakınız.

ÖHÜ Sözleşmeli Personel Alımı

Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesi sözleşmeli devlet personeli alım ilanı yayınlandı. 16 Mayıs 2023 tarihli Sözleşmeli Personel Alım İlanına göre açığın kapatılması için Niğde Ömer Halisdemir Üniversitesinde (OHÜ) çeşitli pozisyonlara sözleşmeli personel alımı yapılacak. İlan bilgileri ilgili duyuruda 18 Mayıs 2023 tarihli yeni duyuruya göre güncellenmiştir.

18 Mayıs 2023 Güncellemesi: 16 Mayıs 2023 tarihli Resmi Gazete de yayımlanan 32192 Sayılı Üniversite İhalesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımına İlişkin “Aranan Nitelikler” ihalesinin özel şartları aşağıdaki şekilde düzeltilmiştir:

Hangi unvanlar için alım yapılacak?

1 spor uzmanı,2 eğitmen,25 şirket çalışanı, 35 temizlikçi,2 sürücü,25 koruma görevlisi,35 sağlık teknikeri,7 mühendis,10 mühendis,3 mühendis.

hu-145-sozlesmeli-devlet-personeli-alimi-yapiyor.jpg

Röportajın Detayları Neler?

Üniversite personel alımı mülakatlı veya mülakatsız yapılmaktadır. Bu içerikte, on kat daha fazla personel gücüyle, spor uzmanları ve antrenörleri işe almak için uygulamalı bir beceri testi gerçekleştirdik. Diğer uygun pozisyonlar için KPSS puanları değerlendirilerek en yüksek puandan en düşük puana doğru sıralama yapılır ve mülakat yapılmadan personel alımı yapılır.

Hangi Uygulanabilir Şartlar Geçerlidir?

Üniversite personeli alımı için adaylardan, "Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları olarak, vatandaşların haklarından mahrum kalmamak için, görevini yapmasına engel bir sağlık sorunu bulunmadığını, güvenlik araştırmaları ve arşiv araştırmalarından olumlu sonuçlar almak, askerliğini yapmış veya askerlik ile ilgisi olmayan erkek adaylar için, bir suçtan mahkum olmamak." şartları aranır.

2022 yılında KPSS'de lise P94, önlisans P93, lisans P3'ten en az 55 puan aldıktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Ancak bazı pozisyonlar için özel başvuru koşulları geçerli olup adayların özel şartları inceleyip değerlendirmesi gerekmektedir.

Başvurular Nasıl Yapılacak?

Son olarak başvuru sürecinin tekrar başladığını ve bitiş tarihinin az yapıldığını belirtmekte fayda vardır. Son olarak üniversite personel alımı başvuruları 16 Mayıs 2023 tarihinde başlayıp 30 Mayıs 2023 tarihinde sona ermektedir. https://www.ohu.edu.tr/ adresi üzerinden online müracaat yapabilirsiniz.

Niğde iş ilanları, 2023 sözleşmeli personel alımı, 2023 devlet personeli alımı, son dakika kamu personeli alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.