Nevşehir Öğretmenevine KPSS Şartsız Daimi İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Nevşehir Öğretmenevine KPSS Şartsız Daimi İşçi Alımı İŞKUR İlanı

Nevşehir çin önemli bir iş fırsatı doğdu. Nevşehir Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir öğretmenevine, İŞKUR aracılığıyla KPSS şartı aranmaksızın daimi işçi alımı yapılacağı duyuruldu. İşte İŞKUR iş ilan numaraları…

Öğretmenevi Personel Alımı İŞKUR İlanları

İş arayan ve kamu kurumlarında istihdam edilmek isteyen adaylar için kaçırılmayacak bu fırsat, İŞKUR üzerinden yayınlanan ilan ile duyuruldu. İlanda, alım yapılacak pozisyon, başvuru şartları ve başvuru süreci gibi detaylara yer verildi.

Peki, ilan hakkında bilmeniz gerekenler neler?

Alım Yapılacak Pozisyon: İlanda belirtilen pozisyona dair net bilgi verilmemiş olsa da, öğretmenevlerinin genel ihtiyaçları göz önünde bulundurulduğunda, ön büro görevlisi, hizmetli, aşçı, aşçı yardımcısı, temizlik görevlisi gibi pozisyonlarda alım yapılması bekleniyor.

Resepsiyon görevlisi alımı 00008325867 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak.

Bulaşıkhane görevlisi alımı 00008325851 iş ilanları numarası ile başvuru kabul ediliyor.

Başvuru Şartları: KPSS şartının aranmadığı ilanda adayların, 18 yaşını doldurmuş olması, ilköğretim mezunu olması (pozisyonuna göre değişiklik gösterebilir), ağır iş koşullarına uyum sağlayabilecek sağlık durumuna sahip olması gibi genel başvuru şartlarını taşıması gerekiyor.

Ayrıca, daha önce öğretmenevlerinde veya benzeri konaklama tesislerinde çalışmış olmak tercih sebebi olabilir.

Başvuru Süreci: Adayların, başvurularını belirtilen süre içerisinde İŞKUR resmi internet sitesi veya mobil uygulaması üzerinden yapmaları gerekiyor. Başvuru esnasında adaylardan, kimlik bilgileri, iletişim bilgileri, eğitim bilgileri ve iş deneyimleri gibi bilgileri içeren bir özgeçmiş oluşturmaları istenecektir.

İlan Hakkında Önemli Notlar:

Başvurular sadece online olarak kabul edilmektedir.

Başvuru süresi sona erdikten sonra yapılan başvurular dikkate alınmayacaktır.

Bu ilan, kamu kurumlarında daimi statüde çalışmak isteyen ve Nevşehir'de ikamet eden adaylar için önemli bir fırsat sunmaktadır. Adayların, başvuru şartlarını dikkatlice inceleyerek ve belirtilen süre içerisinde başvurularını yapmaları tavsiye edilir.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.