MTA 4/B Sözleşmeli Personel İçin Açıyor: Son Başvuru 2 Haziran

MTA 4/B Sözleşmeli Personel İçin Açıyor: Son Başvuru 2 Haziran

Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü (MTA) 4/B sözleşmeli personel alımı yapıyor. Türkiye'nin yeraltı kaynaklarının araştırılması ve ülke ekonomisine kazandırılması gibi kritik bir misyonu üstleniyor. MTA, bünyesine yeni katılacak yetenekli isimleri...

MTA, farklı alanlarda görevlendirmek üzere 4/B Sözleşmeli Personel alımı için ilana çıktı. Yayımlanan ilana göre mühendis, tekniker, teknisyen, avukat gibi farklı niteliklere sahip adaylar arasından toplam 22 personel istihdam edilecek.

Başvuru süreci 2 Haziran 2023 tarihinde sona erecek.

MTA'da Çalışmanın Avantajları

MTA bünyesine katılacak adayları, dinamik ve gelişime açık bir çalışma ortamı bekliyor. Ayrıca MTA çalışanları;

Önemli bir misyonun parçası olma: Türkiye'nin yeraltı kaynaklarının keşfi ve değerlendirilmesi gibi stratejik bir alanda çalışma fırsatı.

Sürekli gelişim: Mesleki bilgi ve becerilerini geliştirme imkanı sunan eğitim ve projelerde yer alma şansı.

Kariyer olanakları: Kamu kurumlarının sunduğu iş güvencesi ve kariyer olanaklarından faydalanma.

Rekabetçi maaş ve sosyal haklar: Çalışanlarına sunduğu rekabetçi maaş ve sosyal haklarla rahat ve güvenli bir çalışma hayatı.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Adayların 4/B Sözleşmeli Personel alımı için belirtilen genel ve özel şartları taşıması gerekiyor. Başvuru şartları ve kadro detaylarına https://www.mta.gov.tr adresi üzerinden veya Kariyer Kapısı üzerinden ulaşılabilir.

Son Başvuru Tarihini Sakın Kaçırmayın!

Türkiye'nin madencilik alanındaki öncü kurumu MTA'da görev almak, kendinizi geliştirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmak istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın! Son başvuru tarihi olan 2 Haziran 2023 tarihine kadar başvurunuzu tamamlamayı unutmayın.

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Maden Tetkik ve Arama Genel Müdürlüğü - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi. cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 20 Mayıs 2024 – 02 Haziran 2024 (23.59) tarihleri arasında alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.