MEB Öğretmenevi Part Time 5 İşçi Alımı

MEB Öğretmenevi Part Time 5 İşçi Alımı

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulları bünyesinde işçi alım ilanı yayınlandı. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için part time personel alımı yapılacağı açıklandı. İlana ilişkin güncel detaylar haberde...

İşçi Alımı İş İlanları

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulları, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan alım yapılacaktır. İlkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Kamupersonelialim.com ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarına haberimizde verilmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Kriterleri

Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Kamu haklarından mahrum olmamanız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak olan alım ilanı için arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız istenmektedir.

Sosyal ve Güvenlik Kurumu tarafından emeklilik, yaşlılık ve malullük aylığından faydalanmıyor olmanız gerekmektedir.

Adayların görevlerini yerine getirmesine engel olabilecek herhangi bir sağlık probleminizin bulunmaması istenmektedir.

Adaylardan başvuru sırasında kimlik fotokopisi, sabıka kaydı ve yerleşim yeri belgesi istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan alım yapılacaktır. Erkek adayların ise askerlik görevlerini yerine getirmiş olması istenmektedir.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Ceyhan Öğretmenevi ve ASO Kamu İktisadi İşletmesi tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilan Adana iş ilanları kategorisinde yayımlanmıştır. Adaylar için başvurular 14 Kasım 2023 tarihinde başlamıştır. Son başvuru tarihi ise; 19 Kasım 2023 olarak yayımlanmış. Adaylar başvurularını Atatürk Mahallesi Adana Sokak No: 84 Ceyhan / Adana adresine şahsen yapılacaktır. Kılavuz da 0332 613 44 49 irtibat telefon numarası olarak yayımlanmıştır.

20 Kasım 2023 tarihinde ise başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından müracaat koşullarını sağlayan adaylar arasından Ceyhan Öğretmenevin de yapılacaktır. Geçici kadro da kısmi zamanlı istihdam sağlanacaktır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.