MEB Öğretmenevi Deneyimsiz Kamu İşçi Alımı! 22 Bin TL Maaş

MEB Öğretmenevi Deneyimsiz Kamu İşçi Alımı! 22 Bin TL Maaş

Millî Eğitim Bakanlığı'na bağlı Öğretmenevi bünyesinde Türkiye İş Kurumu aracılığı ile güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre ortalama 22 bin TL maaş ödemesi ile deneyimsiz kamu işçi alımı yapılacağı açıklandı. Başvurular bugün başladı...

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Millî Eğitim Bakanlığı öğretmenevi ve Akşam Sanatlar okulu bünyesinde yayımlamış olduğu ilana göre aşçı yardımcısı alımı yapacağını açıkladı. En az ilkokul mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS şartının aranmadığı belirtildi. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları ve şartları açıklandı.

İşçi Alımı Başvuru Kriterleri

Bakanlık tarafından yayımlanmış olan ilana başvuru yapmak isteyen adayların 18 yaşını tamamlamış olması ve 45 yaşından büyük olmaması gerekmektedir.

Adaylardan Millî Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı olmak kaydıyla hijyen eğitim sertifikası istenmektedir. Aynı zamanda ustalık belgesine sahip olan adaylardan alım yapılacaktır.

Turizm mesleki ve Anadolu Lisesi veya turizm ve otelcilik meslek Yüksekokulu bünyesinde yiyecek içecek hazırlama bölümü mezunu olan adaylar tercihe sebep olarak açıklanmıştır.

Kamu işveren statüsünde yapılacak olan alım ilanı için tam zamanlı kadroda istihdamı sağlanacağı açıklanmıştır.

Personel Alımı İşe Alım Süreci

İşe alınacak olan personeller 30 Ekim 2023 tarihinde Karaman Öğretmenevi Akşam Sanat Okulu tarafından yapılacak olan kura işlemine göre belirlenecektir. Kura işlemi belirtilen tarihte 14:00 ve 15:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Kurum tarafından istenilen hijyen belgesi, sağlık raporu adres sicil kaydı, Karaman merkezde ikamet ettiğinize dair ikamet belgesi ve aşçı ustalık belgesi mülakat tarihinden önce ilgili kuruma teslim edilmesi gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

Karaman iş ilanları kategorisinde Millî Eğitim Bakanlığı tarafından yayımlanmış olan bu ilana başvurular 18 Ekim 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Adaylar başvurularını 23 Ekim 2023 tarihi de dahil olmak üzere tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular İŞKUR e - şube aracılığı ile online, ALO - 170 hattı veya hizmet noktalarına şahsen gerçekleşecektir. İŞKUR iş ilan numarası: 00007871415

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.