Kültür Bakanlığı 958 Kamu Personeli Alımı Yedek Duyuru Yapıldı

Kültür Bakanlığı 958 Kamu Personeli Alımı Yedek Duyuru Yapıldı

Kültür Bakanlığı 958 Kamu Personeli Alımı Yedek duyurusunu yaptı. Yapılan yeni alımlarda kültür Bakanlığı yeni yedek alımlarını paylaştı. 958 Kamu personeli almak üzere başvuran adaylara yedek durumlarını açıkladı.

Kültür Bakanlığı Yedek Adayları Açıkladı

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yeni alımlarıyla birlikte yapılan yedek aday atamalarını da gerçekleştirdi. Atamalar yapıldıktan sonra yedek adaylar belirlenerek yedek olarak atanan adayları duyurdu. Bakanlık tarafından personel talebinde bulunarak yeni yedek atamalarını gerçekleştirerek atamalarını gerçekleştirdi. Kültür Bakanlığını önce asil olarak atanan adayları duyurarak ardından yedek adayların atama duyurusunu yaparak yedek adaylara müjdeli durumu duyurdu.

Yedek Olarak Atanan Adaylara Atama Duyurusu

958 kamu personel alımları yapılarak Kültür Bakanlığı tarafınca yeni yapılan atamlar duyurusundan sonra bir sonraki yedek olarak belirlenen atamalar gerçekleşti! Adaylara müjdeli durumu belirterek yeni yedek olarak kalan adaylar yeni atamaları hayırlı olsun dileklerinde bulunarak personel alımlarını gerçekleştirdi.

400 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 100 Destek Personel Alımı

400 Koruma ve Güvenlik Görevlisi ile 100 personel yedek olarak kalan adaylar atama alımları gerçekleşti.2022 dönemi yedek aday olarak belirlenen kişilerin yeni güncel atamaları belirlendi. Kamu kurumuna başvurup yedek olarak kalan adaylar Kültür Bakanlığı tarafından yedek adayların atamalarını da gerçekleştirerek adaylara duyurdu.

Kültür Bakanlığınca Ataması Yapılan Branşlar

Avukat, Çocuk Gelişimi, Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 96 Büro Personeli, 6 Bahçıvan, 65 Temizlik Personeli alımı, 51 Mühendis, 18 mimar, 18, Şehir Plancısı, 61 Tekniker, 6 Teknisyen alımı.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.