Köprübaşı Belediyesi KPSS’siz Sürekli işçi ve şoför alımı (18-40 Yaş)

Köprübaşı Belediyesi KPSS’siz Sürekli işçi ve şoför alımı (18-40 Yaş)

İŞKUR ilanları üzerinden yayınlanan 4 farklı ilana göre Köprübaşı Belediye Başkanlığı KSS’siz sürekli işçi alımı ve şoför alımı yapıyor. Alıma başvuru yapacak adaylar 18 ile 40 yaş arasında olması isteniyor. Kamu ilan başvurusu nasıl yapılacağı haberde...

Kamu İlan Sürekli İşçi Alımı

İŞKUR ilanları üzerinden 4 farklı branş alımı yapıldığı yayınlandı. İlana göre Köprübaşı Belediye Başkanlığı daimi işçi alımı ve şoför alımı yapacak. Başvuru yapacak adaylar 18 ile 40 yaş arasında olma şartı aranıyor. KPSS’siz personel alımı ilanı başvuru detaylarını kamupersonelialim.com olarak sunduk.

Kamu İşçi Alımı Branş ve Başvuru Şartları

Şoför alımı 1 kişi: En Az 5 yıllık D1 Sürücü Belgesine sahip olmak. Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitim Sertifikasına sahip olmak. En az lise mezunu ve 18-40 yaş arasında olanlar alınacak. Başvuruları 00007940796 iş ilan numarası ile yapılacak.

Isıtma ve sıhhi tesisatçı alımı 1 kişi: Yapı Tesisat Sistemleri ustalık belgesine sahip olmak. En Az 5 Yıllık Sıhhi Tesisat Kurs Bitirme belgesine sahip olmak. Ortaöğretim mezunu ve üst yaş sınırı 40 açıklanmıştır. Adaylar 00007941063 ilan numarasını kullanarak işlem yapacak.

Şoför alımı 1 kişi: En Az 5 yıllık C,C1,D,D1 Sürücü Belgesine sahip olmak. Güvenli Sürüş Teknikleri Eğitim Sertifikasına sahip olmak. Lise mezunu 40 yaşını geçmeyen adayların başvurusu alınacak. İŞKUR başvurusu 00007941130 ilan numarası ile yapılacak.

Beko loder kazıcı yükleyici operatörü alımı 1 kişi: G Sınıfı Ehliyet Sahip olmak. En Az 5 Yıllık G Sınıfı Sürücü Kursu Sertifikasına sahip olmak veya Ehliyetine Sahip olmak. Lise mezun 40 yaşına kadar olanlar başvuracak. 00007941224 İŞKUR ilanları numarası ile başvuru alacak.

Manisa iş ilanları olarak yayınlandı.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.