Kıyı Emniyeti 9 Kamu İşçi ve Memur Alımı İlanları

Kıyı Emniyeti 9 Kamu İşçi ve Memur Alımı İlanları

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü 9 kamu işçi ve Memur Alımı ilanları yayınlanarak başvuruları kabul etmeye başladı. Kıyı emniyeti personeli nasıl olunur? Hangi şehirlere istihdam yapılacak. Ülke genelinden başvuru nasıl olacağı bilgileri verildi.

Kıyı Emniyeti 9 Kamu İşçi ve Memur Alımı İlanları Yayında!

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Resmi Gazete ilanına göre kamu işçi alımı ve memur alımı yapacağını duyurdu. Türkiye genelinden tüm adaylar başvuru yapabilir. İŞKUR kamu iş ilanları kapsamında bu alımlar gerçekleşecektir.

Elektrik zabiti alımı 2: Meslek Yüksekokulu Elektrik, Elektronik, Mekatronik, Kontrol ve Otomasyon, Endüstriyel Kontrol, Otomasyon Sistemleri, Gemi Elektroniği ve Haberleşme ve Gemi Otomasyonu bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Tekniker alımı 1: Üniversitelerin Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Bilgisayar Teknolojisi, Web Tasarımı ve Kodlama, Bilgisayar Programcılığı, İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Bilgisayar Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama, İnternet ve Ağ Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı ve Teknikerliği, Bilgisayar Teknikerliği ve Programlama, Bilişim Güvenliği Teknolojisi, Siber Güvenlik, Bilgisayar Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim ve İletişim Teknolojisi, Bilgisayar bölümlerinden birinden ön lisans düzeyinde mezun olmak.

Mühendis alımı 2: Üniversitelerin Bilgisayar Mühendisliği bölümünden lisans düzeyinde mezun olmak.

Gözcü muhabereci alımı 1: önlisans mezunu olması gerekiyor.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

İkinci mühendis alımı 3: Üniversitelerin en az lisans düzeyinde eğitim veren denizcilikle ilgili fakültelerinin makine, gemi makineleri işletme mühendisliği ile fakültelerin gemi inşaatı ve gemi makineleri mühendisliği, gemi inşaat mühendisliği, makine mühendisliği bölümlerinden birinden lisans düzeyinde mezun olmak.

9 Kişilik Daimi İşçi Statüsünde Personel Alınacaktır. İlanlara Başvurular Türkiye İş Kurumu Üzerinden Yapılacaktır. Adaylar başvurularını 1 Mart 2024 tarihi bitimine kadar yapması gerekiyor.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.