Karayolları Genel Müdürlüğü 3 Bin İşçi Alımı Duyurusu

Karayolları Genel Müdürlüğü 3 Bin İşçi Alımı Duyurusu

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre, 3 bin işçi alımı ilanına ilişkin detaylar paylaşıldı. Kurum tarafından geçtiğimiz günlerde müracaat süreci tamamlandı ve bu yapılan açıklama ile yedek aday duyurusuna dair detaylar verildi.

Personel Alımı İlan Detayları

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan duyuruya göre, 3 bin kamu işçi alımı kapsamında yedek adaylar ile ilgili süreç başlatıldı.

Asil olarak kazanan adaylar ile ilgili işe giriş süreçleri paylaşılırken, yedek adaylar için ise başvuru sürecine dair detaylar verildi.

Yedek Adap Kapsamında Personel Alımı Açıklaması

Kamu kurumu tarafından merkez ve taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere daimî kadroda 3 bin işçi alımı için açısıyla adayların itiraz dilekçelerinin inceleme sürecinin tamamlandığı belirtildi.

Adaylar için güvenlik soruşturması ve arşiv kapsamında adayların atama işlemlerine 25 Eylül 2023 tarihi itibariyle başladığı belirtildi.

KGM 3000 Kamu İşçi Alımı Atamalarına Dair Duyuru

Kurum tarafından 30 Mayıs 2023 – 31 Mayıs 2023 tarihleri arasında noter kurası sonucu asıl ve yedek listeler belirlendi.

Asil olarak işe girmeye hak kazanan adaylardan başvuru sırasında istenen belgeleri istenilen tarihlerde teslim edilmesi gerekmektedir.

Adaylardan için istenen belgeleri 6 Ekim 2023 tarihine kadar başvuru işlemlerine dair gerekli işlemleri tamamlamış olmaları gerekmektedir.

Başvuru Sonuçlarınızı Öğrenmek için Tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.