Kamuya KPSS'siz Büro Memuru ve Sağlık Personeli Alımı Başladı

Kamuya KPSS'siz Büro Memuru ve Sağlık Personeli Alımı Başladı

Kamu kurumu kendi bünyesinde istihdam etmek üzere büro memuru ve sağlık personeli alımı yapacağı açıklamasında bulundu. Adaylardan kadrolara alım için herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı ilanda belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

Personel Alımı İş İlanı

Belediye bir güncel ilanda bulundu. Belediye 1 Büro Personeli, 1 Sosyal Hizmet Uzmanı, 5 Engelli bakım Personeli ve 2 Sağlık Personeli olmak üzere 4 farklı kadroda toplam 9 personel alacağını duyurdu. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alımlar için KPSS ’siz alım yapılacaktır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan şartlarını sizler için haberimizde sunduk.

Belediye Personeli Alımı Müracaat Şartları

Sağlık personeli hemşire alımı için adayların hemşire yardımcısı, acil tıp teknisyenliği, sağlık memurluğu, ebe ve ebe yardımcısı sağlık teknisyenliği teknikerliği bölümünden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Engelli bakım personel alımı için adayların en az ilkokul diplomasına sahip olmaları, MEB onaylı en az 305 saatlik engelli bakımı, yaşlı bakımı, yaşlı ve hasta bakım ve refakatçi sertifikasına sahip olmaları ve herhangi bir okuldan sağlık meslek lisesi ilgili bölümlerden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.
Büro personeli alımı için adayların 18 yasını doldurmuş olmaları ve lisans mezunu diplomasına sahip olmaları gerekmektedir.

Sosyal hizmet uzmanı alımı için herhangi bir üniversitesinin lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin psikoloji, psikolojik danışmanlık, gerontolog, çocuk gelişimi, fizyoterapist ve ergoterapist bölümlerinden diplomaya sahip olmaları gerekmektedir.

Belediye Memuru Alımı Müracaat Süreci

Çanakkale iş ilanları kategorisinde Çanakkale Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Karabiga Kent Hizmetleri tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 2 Ekim 2023 tarihi itibariyle başlayacaktır. Son müracaat tarihi ise 3 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurularınızı aşağıda kılavuzda verilmiş olan adrese şahsen yapmanız gerekmektedir. Posta veya online başvuru bu ilan için alınmayacaktır.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.