Kamuya 2 Branşta Teknik Personel Alımı ve Mühendis Alımı

Kamuya 2 Branşta Teknik Personel Alımı ve Mühendis Alımı

Kamuya istihdam edilmek üzere 2 branşta personel alımı yapılacak. Kurum ilanına göre mühendis alımı ve teknik personel alımı olacak. İlk defa atanmak üzere açıktan devlet memuru alımına kimler başvuru yapabileceği yazıyor.

Kamu İstihdamı Personel Alımı

İlana göre b branşta teknik personel alımı ve mühendis alımı yapılıyor. Hınıs Belediye Başkanlığı ilk defa açıktan atama ile yerleştirme yapacak. KPSS puanına göre yerleştirme işlemi yapılıyor.

Devlet Memur Alımı Başvuruları Şekli

Adaylar, başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 08 Ocak 2024 – 10 Ocak 2024 günü mesai bitimine kadar (saat 09:00-12:30- 13:30-17:00 arasında) Yukarı Kayabaşı Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:94 Hınıs Belediye Başkanlığı Hizmet Binası İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü Hınıs/Erzurum adresine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabileceklerdir.

Tekniker Alımı: Ön lisans düzeyinde eğitim veren meslek yüksekokulların harita ve kadastro bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Mühendis Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin inşaat mühendisliği bölümünden mezun olmak. En az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

KPSS 60 Puan Aranıyor

2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) alım yapılacak unvanların karşısında belirtilen puan türlerinden, belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak.

13.10.1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Askerliğini yapmış veya ertelemiş adayların başvurusu alınacak.

Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

Erzurum iş ilanları başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.