Kamu Üniversitesi 42 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular 17 Nisan Son

Kamu Üniversitesi 42 Sözleşmeli Personel Alımı Başvurular 17 Nisan Son

Kamu Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana göre 42 sözleşmeli personel alımı ilanı yayınlamıştı. Yayınlanan ilanda başvuruları 17 Nisan 2924 tarihinde sona erecek. Lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar başvuracak.

Kamu Üniversitesi 42 Sözleşmeli Personel Alımı Başvuruları Bitiyor.

Alparslan Üniversitesi büro personeli, sekreter, spor uzmanı, mühendis, tekniker, teknisyeni, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alımı olarak yapılıyor.

Üniversite Memur Alımı Başvuru Tarihleri

Başvurular e-Devlet Kapısı üzerinden “Muş Alparslan Üniversitesi - Kariyer Kapısı Kamu İşe Alım” hizmeti veya “Kariyer Kapısı” https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr internet adresi üzerinden 2 Nisan 2024 ile 17 Nisan 2024 tarihleri arasında alınacaktır. Şahsen başvuru alınmayacak olup posta veya diğer yollarla yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Destek Personeli Alımı!

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak.

01.01.1994 sonrası doğumlu olmak.

İç ve dış mekânlarda her türlü temizlik, basit bakım ve onarım, ısıtma, sıva, boya, parke taşı ve fayans döşeme, peyzaj, bahçe bakımı ve düzenlenmesi, dağıtım ve taşıma hizmetleri ile yardımcı hizmetler sınıfı kapsamına giren görevlerde çalıştırılacaktır.

İhtiyaç halinde vardiyalı düzende çalışmak.

Üniversite Merkez Külliyesinde görev yapacaktır.

Güvenlik Görevlisi Alımı!

Ortaöğretim kurumlarının herhangi bir alanından mezun olmak. 5188 sayılı Kanunda belirtilen özelliklere sahip olmak. Son başvuru tarihi itibariyle geçerlilik süresi dolmamış Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına sahip olmak. (Silahlı ya da silahsız). 170 cm. den kısa boylu olmamak.

Boyun son iki hanesinde yazan rakama göre ± 15 kg ağırlığına sahip olmak. (örneğin 180 cm. boyunda olan bir adayın kilosunun 80+15=95’ten fazla, 80-15=65’ten az olmaması gerekmektedir). 01.01.1994 sonrası doğumlu olmak. Vardiyalı sistemde çalışmasına engel bir durumu bulunmamak. Üniversitenin Muş Malazgirt ilçesinde bulunan Malazgirt Meslek Yüksekokulunda görev yapacaktır.

Başvuru kılavuzu

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.