Kamu Üniversite Sınav Şartsız 23 Personel İşçi Alımı

Kamu Üniversite Sınav Şartsız 23 Personel İşçi Alımı

Kamu Üniversite dairelerine kurum ortamlarına personel işçi alımı sağlanmak için istihdam projeleri planlanarak yeni alımları başlatmış bulunuyor. Kamu birimi tarafınca yayımlanan ilandaki şartları taşıyan her aday müracaat edebileceklerdir.

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi bünyesinde gerçekleştirilen istihdam proje kapsamı içerisinde sınav şartsız alımlar yapılmaya başlamıştır. Kamu Üniversite tarafınca farklı branşlar olmak üzere herkes için başvuruda bulunabilmeleri sebebi ile birden çok personel işçi alımı yapılmaya başladı. Adaylara verilen süre zarfında ön müracaatta bulunmaları gerekmektedir. Ön müracaattan sonra adaylar belirlendikten sonra göreve çağırılacaktır. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi 25 personel alımı ve işçi alımı yapıyor.

Alınacak Branş Türleri

(1 Kişi) Tekniker; iklimlendirme ve soğutma teknolojisi gibi alanlardan mezun olunması. Binaların ısıtma, soğutma, havalandırma sistemleri klima sistemleri konusunda çalışmış olup deneyim tecrübesi olması gerekmektedir.

(2 Kişi) Sağlık Teknikeri; Ağız ve diş sağlığı, Diş hekimliği hijyen, Diş teknik sekreterliği ön lisans gibi alanlarından mezun olunması.

(2 Kişi) Teknisyen Alımı; lise düzeyindeki okullardan istenilen bölümlerden mezun olmak,

(5 Kişi) Büro Personeli; Kamu yönetimi, İlahiyat fakültesi, tarih ve herhangi bir lisans düzeyden mezun olunması. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı bilgisayar işletmeni sertifikası belgesi. Minimum B sınıfı ehliyete sahip olunması.

(10 Kişi) Destek Personeli; Ortaöğretim kurumlarından mezun olunması, Temizlik görevlerinde devamlı çalışa bilmesi herhangi bir sağlık problemleri olunmaması, minimum B sınıfı ehliyet branşında olmak, şoför olarak çalışa bilecek adaylardan seçim yapılacaktır. Şoförlüğü ileri düzeyde olan trafik kurallarını uygulayan düzgün araç kullanabilecek şoför alınacaktır.

(5 Kişi) Koruma Ve Güvenlik Görevlisi; Güvenlik görevlisi sertifikasına sahip olunması aynı zamanda ön lisans gibi alanlardan mezun olunması gerekmektedir Adayın boy ve endeksi kriterlerini taşıyor olması. Silahlı kimlik kartı bulunması.

İşçi Alımı Başvuru Tarihleri Ve Şekli

İzmir Katip Çelebi Üniversitesinin resmi adresinden başvuru formu temin edilerek adaylar şahsen Üniversite Personel daire başkanlığına başvuru yapacaklardır.

Başvuru tarihi; 06 Temmuz 2022 ile 20 Temmuz 2022 tarihleri arasında müracaatlar alınacaktır.

Başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.