Kamu Hastanesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

Kamu Hastanesi Sürekli İşçi Alımı Yapacak

30 Ekim 2023 tarihli Resmî Gazete aracılığıyla kamu hastanesi sürekli işçi alımı yapacağını açıkladı. Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan alım ilanı için en az ön lisans mezunlarından müracaatların kabul edileceği belirtildi.

Kamu Hastanesi İş İlanları

Isparta uygulamalı bilimler Üniversitesi Rektörlüğü tarafından güncel iş ilanı yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 2 sürekli işçi alımı yapılacaktır. Alımlar, büro işçisi ve insan kaynakları yönetimi meslek uzmanı alanında gerçekleşeceği belirtildi. Adaylardan ilana müracaat edebilmesi için KPSS sınavına katılma şartının arandığı belirtildi. İşe alınacak olan personeller yazılı veya sözlü sınav sonucuna göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

İşçi Alımı Başvuru Kriterleri

Büro İşçisi Alımı: Söz konusu kadroya müracaat etmek isteyen adayların böreğine etme, büro yönetimi ve sekreterlik, büro yönetimi ve yönetici asistanlığı, sekreterlik, ofis teknolojileri ve yönetimi, büro hizmetleri ve yönetici asistanlığı önlisans mezunu olması istenmektedir.

İnsan Kaynakları Yönetimi Meslek Elemanı Alımı: Bu kadro için ise yükseköğretim kurumlarında okutulan insan kaynakları ve yönetimi veya insan kaynakları programından birinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Yeri, Şekli ve Tarihi

Isparta iş ilanları kategorisinde Üniversite Rektörlüğü tarafından güncel olarak yayımlanmış olan ilana müracaatların 30 Ekim 2023 tarih itibari ile kabul edileceği belirtilmiştir. Adaylar için son başvuru tarihi ise 3 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. Başvurular, İŞKUR Isparta İl Müdürlüğü internet sitesinden online olarak kabul edilecektir. Şahsen veya posta yolu ile yapılacak olan başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

KPSS Şartı

İlan yalnızca engelli personel alım ilanı olarak yayımlanmıştır. Bu nedenle engelli sağlık kurulu raporunun en az %40 oranında olduğunu belgelendirmeleri gerekmektedir. Ayrıca 2022 veya 2022 yılında yapılmış olan E - KPSS sınavına katılmış olmanız istenmektedir. Sınav için taban puan şartı aranmamaktadır.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.