Kamu Açıktan Atama İle Tekniker, Mühendis ve Mimar Alımı

Kamu Açıktan Atama İle Tekniker, Mühendis ve Mimar Alımı

Kamu kurum ve kuruluşları istihdamlara devam ediyor. Resmi Gazete İlanına Göre Kadınhanı Belediye Başkanlığı tekniker, mühendis ve mimar alımı yapacak. Alım açıktan atama yöntemi ile yapılacağı kılavuz şeklinde sunuldu.

Kamu Açıktan Atama İle Personel Alımı

Kurum ve kuruluşları kamu personeli alımı ilanları yayınlamaya devam ediyor. 23 Kasım 2023 tarihli resmi gazete ilanına göre Kadınhanı Belediye Başkanlığı tekniker, mimar ve mühendis alımı yapacak. Kamupersonelialim.com olarak kılavuzları erişiminize sayfa sonunda sunduk. Türkiye genelinden başvuru yapılabilir.

Kurum İlanı Şöyle

Konya ili Kadınhanı Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS puan türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Belediye Personeli Alımı Ortak Şartlar

İlan edilen unvan için mezun olunan okul itibari ile öğrenim şartlarını taşımak ve bu öğrenimle ilgili olarak 2022 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSSP3) girmiş olmak ve alım yapılacak unvanın karşısında belirtilen puan türünden yukarıda tabloda belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak. 13/10/1983 tarihli ve 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu hükümlerince verilen tablonun nitelik kısmında belirtilen en az (B) sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

Mimar alımı, mühendis alımı ve tekniker alımı yapılacağı üzere kılavuz içerisinde verilen tablo karşılığındaki öğrenim durumlarına sahip olmanız gerekiyor.

Başvuru Şekli ve Tarihleri

Başvuru 25 Aralık 2023 – 29 Aralık 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 08.00-17.00 arasında) İstiklal Mahallesi Konya Cad.No:228 Kadınhanı/Konya adresindeki Kadınhanı Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü birimine şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaatlarını yapabileceklerdir. Konya iş ilanları olarak açıklandı.

Belediye memur alım başvuru kılavuzu

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.