İzmir İZELMAN Daimi Kamu İşçisi Alımı Yapacak

İzmir İZELMAN Daimi Kamu İşçisi Alımı Yapacak

İzmir İZELMAN bünyesinde çalışmak üzere Daimi kamu işçisi alımı yapacağını duyurmuştur. İŞKUR kuruluşu iş ilanları sayfası üzerinden duyuruya çıkan İZELMAN açlığı kontenjan ile işçi alacak.

Kamu kurumlarına sınavsız ve KPSS'siz iş ilanları arayanlar için İZELMAN personel alacak. Sınavsız personel alımı yapacağını duyuranı İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne bağlı bir kurum olan İZELMAN kamu işçisi alımı yapacak.

Personel alımı ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için alımı yapılacak unvan bir kişilik kontenjanda olarak belirlenmiştir. Çalışmaya hak kazanan kişinin Daimi nitelikte çalışacağı ve çalışmak isteyenler için alımı yapılacak Unvan ise otopark görevlisi olarak belirlenmiştir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli

İşçi alımı iş ilanlarına başvuruda bulunmak isteyen adaylar için başvuruları yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Adaylar başvuru kılavuzunda yer alan mail adresine başvuruda gerekli olan bütün belgeleri şartları sağladıktan sonra iletip başvurularını yapabileceklerdir.

19 Ekim 2022 tarihinden itibaren almaya başlanmış olan bu ilana en geç başvurular 21 Ekim 2022 tarihi saat 23.59'a kadar da yapılabilecektir.

zmir-izelman-daimi-kamu-iscisi-alimi-yapacak.jpg

Personel Alımı Başvuru Şartları

Personel alımında aranan şartlar sadece 3 adettir. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olan herkes başvuru yapabileceklerdir.

Kamusal durumu itibariyle haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak gerekiyor.

Son olarak kanun hükmünde herhangi bir suçtan dolayı hüküm giymemiş olmak gerekiyor.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.