İzmir Ege Et için 2 Temizlik Görevlisi 8 Kasap Başvuruları Bekleniyor

İzmir Ege Et için 2 Temizlik Görevlisi 8 Kasap Başvuruları Bekleniyor

İŞKUR personel alım ilanları arasına dün bir yenisi daha eklendi. İzmir Ege Et Şirketi tarafından yapılacak işçi alımları için temizlik görevlisi ve kasap kadrolarına başvurular bekleniyor.

Kuyucak, Köşk, Koçarlı, Çine, Kurtuluş, Balık Hali, Nazilli, Mimarsinan, Çarşamba, İncirliova, Söke, Germencik, Didim, Sultanhisar ve Kuşadası dahilinde toplamda 15 şubesi bulunan firma, 10 personel alımı gerçekleştireceğini bildirdi. 2 işçi temizlik görevlerinde diğer 8 işçi ise kasap kategorisinde değerlendirilecektir. Başvurular sadece 16-17 Mart 2023 günleri içerisinde olup iki günlük içerisinde müracaat alımları sonlanacaktır. İlana başvurmak isteyen takipçilerimizin dikkatine!

Temizlik Personeli Alımı ve Kasaplık için Başvuru Şartları

İzmir Ege Et A.Ş. ‘Aydın Karayolu Yolboyu Köyü Çine / Aydın’ adresinde bulunmaktadır. Ancak iş başvurusu yapacak adaylardan ikamet şartı beklenmiyor. Firmada çalışmak isteyenler Türkiye’nin her yerinden başvurularını gönderebilecekler.

Temizlik görevlilerinden deneyim şartı beklentisi yoktur. Fakat kasap olmak için başvuracak kişilerin en az 1 yıllık iş deneyimine sahip olmaları gerekmektedir.

Anayasal düzene karşı işlenen suçlar ile Devletin güvenliğine karşı işlenen suçlar nedeniyle mahkûm olanların başvuruları kabul edilmemektedir.

Adayların sabıka kaydının olmaması gerekmektedir.

Herhangi bir yaş sınırlaması getirilmemiş olsa da emekliliğe hak kazanmış olan vatandaşlardan gelen veya gelecek müracaatların kabul edilmeyeceği bildirilmiştir.

Temizlik görevlisi adaylarından en az mezuniyet beklentisi bildirilmemişken kasaplar için en az ilkokul mezuniyet şartı arandığı iletilmiştir. ‘Hijyen Belgesi’ sahibi olan kasap adaylarına ait başvuruların tercih sebebi olacağı ilana eklenmiştir.

Çalışma Şartları Hakkında Genel Bilgilendirme

Belediye iştiraki olan firmada çalışan işçiler, memur şartlarında iş akışını gerçekleştirecek olup haftalık 45 saat çalışma sürecinde çalışmalarını sürdürebilecekler. Her ne kadar iş durumuna göre değişiklik gösterebilecek olsa da genel olarak çalışma saatleri sabah 08:30 ile akşam saat 17:30 saatleri aralığındadır. Çalışma adresi ‘Aydın Karayolu Yolboyu Köyü Çine / Aydın’ olacaktır. Firmaya ait şubelerin de olması sebebiyle, başvuracak olan adaylar gerekirse diğer şubelerde de değerlendirilebilecektir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve İstenen Belgeler

İzmir Ege Et ilanı İŞKUR iş ilanları arasında yer almaktadır ve İŞKUR üzerinden ‘İş Arayan’ statüsünden giriş yaparak ilana başvuru yapılabilmektedir. Ayrıca firmaya şahsen ulaşım ve firmanın mail adresine cv gönderimi ile de müracaatta bulunmak mümkündür. Eğer başvuru için mail göndermeyi düşünüyorsanız ihtiyacınız olacak e-mail adresi şöyledir: ‘[email protected]’dir. İşçi alım ve başvuru süreçlerinde yetkili birim İnsan Kaynakları Departmanı olup, ilgili kişi Fahriye Atıgan’dır.

Başvuru sırasında istenecek olan belgeler şunlardır: özgeçmiş, kimlik fotokopisi, nüfus kayıt örneği, diploma aslı (ya da aslı gibidir belgesi) ve 2 adet fotoğraf talep edilmektedir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.