İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZELMAN) 14 İşçi ve Şoför Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi (İZELMAN) 14 İşçi ve Şoför Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 14 işçi ve şoför alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İZELMAN göreve alım için adaylardan KPSS puan şartı aranmadığı belirtildi. Sürece dair detaylar haberde.

İZELMAN İşçi ve Şoför Alımı İş İlanları

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan İZELMAN bir güncel ilanda bulundu. Daimî süreli 5 ağır vasıta şoförü ve 9 iş makinası operatörü olmak üzere 2 farklı kadroda toplam 14 kişi alacağı ilanında bulundu. KPSS şartı olmadan yapılacak olan alım ilanı için ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunlarının şartları sağlaması halinde başvuru süreci de katılabileceğini açıklayan kurum tarafından başvurular bugün itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde sunulmuştur.

Belediye Personel Alımı Başvuru Koşulları

Ağır vasıta şoförü alımı: Söz konusu kadroya başvuru yapacak olan adayların en az ilköğretim mezunu olması ve ilanın yayın tarihi itibariyle geçerlilik süresi devam eden C sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Daimî kadroda istihdam sağlanacak olup tercihen en az 1 yıl mesleki deneyim kazanmış olmanız istenmektedir. Kamupersonelialim.com

İş makinesi operatörü alımı: Başvuru yapacak olan adayların iş makinesi operatörü belgesine sahip olması ve en az ilköğretim mezunu olması istenmektedir. Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre ikamet şartının arandığı belirtilmiştir.

Kamu İşe Alım Süreci

Başvuru sürecinin tamamlanmasının ardından, başvuruları uygun görülen adaylar için 1 hafta içerisinde görüşme mülakat aşamasına katılmaları için duyuru yapılacaktır. Yapılacak olan mülakat görüşmeleri sonucunda işe alınacak olan personeller belirlenecektir.

Belediye İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İzmir iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak olan personel alım başvuruları 16 Ekim 2023 tarihinde başlayıp 18 Ekim 2023 tarihinde sona erecektir. Başvurular elektronik ortamda sadece özgeçmiş ile birlikte gerçekleştirilecektir. Ayrıca başvurularınızı mesai saatleri içerisinde tamamlamış olmanız gerekmektedir. Başvuru adresi: [email protected]

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.