İzmir Büyükşehir Belediyesi 200 İşçi Alımı (ÇİBEL Temizlik)

İzmir Büyükşehir Belediyesi 200 İşçi Alımı (ÇİBEL Temizlik)

İzmir Büyükşehir Belediyesi kendi bünyesinde istihdam etmek üzere 200 işçi alımı yapacağı açıklamasında bulundu. İlgili kadrolara alım için adaylardan herhangi bir KPSS puan şartı aranmadığı belirtildi. Peki adaylardan aranan başvuru şartları nelerdir?

İşçi Alımı İş İlanları

İzmir Belediyesi bir güncel ilanda bulundu. Belediye Başkanlığı tarafından Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla yayınlanmış olan güncel müracaat kılavuzuna göre adayların en az ilkokul mezunu olması bu ilana başvuru yapması için yeterlidir. KPSS puan şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre işe belir alınacak olan adaylar belirlenir iken, kurum tarafından yine yapılacak olan görüşme sonucuna göre gerçekleşecektir. Kamupesonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın detaylarını sunduk.

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki ÇİBEL Temizlik tarafından yayımlanmış olan ilana göre alım yapılacak olan kadro detayları şu şekildedir:

40 Çöp Aracı Arkası İşçi (Pedocu), 40 Park ve Bahçe İşçisi, 40 Vasıfsız İşçi 55 Büro Personeli, 25 Özel Güvenlik Görevlisi olmak üzere 5 farklı kadroda toplam 200 işçi personeli alacaklarını duyurdu.

Kamu İşçi Alımı Çalışma Şekli

Daimî kadroda istihdam sağlanacak olup çalışma süresi günlük 7 buçuk saat olarak belirlenmiştir. 08:00 – 17:00 saatleri arası ise mesai saatleri olarak açıklanmıştır.

Kamu Personel Alımı İş İlanı Müracaat Kriterleri

Personel alımı için adayların en az ilköğretim diplomasına sahip olmaları ve ikametgâh adresi olarak İzmir Çiğli'de bulunuyor olmaları gerekmektedir. Güvenlik görevlisi alımı için adayların silahlı ve silahsız ÖGG kartına sahip olmaları aranan şartlar arasındadır.

İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi Açıklandı

İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek olan personel alımı başvuruları 29 Eylül 2023 tarihinde başlamıştır. Adaylar başvurularını 30 Eylül 2023 tarihine kadar tamamlamış olmaları gerekmektedir. Başvurular sadece e- posta yolu ile [email protected] adresine yapılacaktır. Elden yapılmış olan başvurular geçersiz sayılacaktır. İzmir iş ilanları kategorisinde sunulmuştur.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum