İSPER 19 hasta kayıt kabul görevlisi alacak

İSPER 19 hasta kayıt kabul görevlisi alacak

İSPER yani İstanbul personel yönetimi a.ş tarafından 19 kişilik kontenjanda personel alımı için başvuru kılavuzu yayınlandı. Hasta kayıt kabul görevlisi alacak olan İstanbul personel yönetim a.ş online olarak başvuruları alacağını belirti. Hemen başvurula

İstanbul personel yönetim A.Ş tarafından farklı farklı kadrolarda çalışmak üzere 19 kişilik kontenjanda memur alımı ve personel alımı yapılacağı ilan edildi. İSPER tarafından yayınlanan ilanlarda online olarak başvuruldu 19 hasta kayıt kabul görevlisi alacak. Hemen online başvuruları için haberinizi okuyabilirsiniz...

Memur Alımı Başvuruları Ne Zaman Yapılacak?

Başvuruları giriş kısmında da belirttiğimiz üzere yalnızca online olarak elektronik ortamda yapılabilecek olup farklı yollar ile yapılacak herhangi bir müracaat kabul edilmeyecektir. Adaylar online olarak elektronik ortamda kariyer İstanbul sayfası üzerinden giriş yaptıktan sonra kendine uygun iş ilan seçip başvur butonuna tıklayarak başvurduktan sonra başvuruları onaylanan olaylara SMS veya e-posta atılacak olup onaylanmayan kişilere ise herhangi bir bildirimde bulunulmayacaktır.

9 Kasım 2022 tarihinden beri başvurular alınmaya başlanmıştır. En geç müracaatları liste 16 Kasım 2022 tarihinde son bulması planlanmaktadır.

Personel Alımı Başvuru Şartları Neler?

Bir kişilik kontenjanda diyetisyeni alımı için adayların 4 yıllık üniversite mezunu olması ve beslenme ve diyetik eğitim öğretim programını tamamlayıp lisans olarak diyetisyen ünvanı almış olmak gerekmektedir.

sper-iletisim-bilgi.jpg

9 kişilik kontenjanda fizik tedavi teknikeri alımı için adayların ilgili alanda en az 2 yıllık sağlık meslek yüksekokulu mezun olmak gerekiyor.

4 kişilik kontenjanda hasta kabul veya kayıt görevlisi sağlama için adaylardan şartlar en az ise mezun olmak gerekiyor.

Bir kişilik kontenjanda hemşire alımı için adayların hemşirelik hizmetleri alanında tecrübeli olması, en az Sağlık meslek lisesi mezunu olması, tercihen Sağlık meslek yüksekokulu veya 4 yıllık ilgili fakülte mezun olması gerekmektedir.

İki mütehassıs hekim alımı için kendi alanında uzmanlık sertifikasına sahip olmak gerekiyor. Tıbbi laboratuvar teknikeri alımı için 2 kontenjan açılmış olup en az 2 yıllık Sağlık meslek yüksekokulu tıbbi laboratuvar bölümü veya tıbbi laboratuvar teknikerliği mezun olmak gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.