İŞKUR’dan Emlak Katılım Bankası Daimî Personel Alacak

İŞKUR’dan Emlak Katılım Bankası Daimî Personel Alacak

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla Emlak Katılım Bankası güncel bir ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre daimî kadro da istihdam edilmek üzere KPSS şartı olmadan alım yapılacağı açıklanmıştır. Sürece dair detaylar ve ilanın kılavuzu verildi...

Banka İş İlanları Açıklaması

Emlak Katılım Bankası, güncel ilan ile kendi bünyesinde istihdam etmek üzere personel alımı yapacaktır. İkamet şartı olmadan yapılacak olan alım ilanına göre en az önlisans mezunlarından alım yapılacağı açıklanmıştır. Şartların sağlanması halinde ise lisans mezunlarında da alım yapılacağı belirtilmiştir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detaylarını sizlere sunduk.

Banka Memuru Alımı Başvuru Koşulları

Tam zamanlı istihdam edilmek üzere yapılacak bu olan bu alım ilanı için minimum 2 yıl genel bankacılık meslek elemanı olarak tecrübe kazanmış olmanız istenmektedir.

Microsoft Office programlarını ve bilgisayarı aktif bir şekilde kullanabiliyor olmanız istenmektedir.

Takım çalışmasına yatkınlık göstermeniz ve yazılı ve sözlü iletişim becerisinin yüksek olması gerekmektedir.

İlanın yayın tarihi itibari ile tercihen 20 yaşından küçük, 40 yaşından önce büyük olmayan adaylardan başvurular kabul edilecek ve işe alım sürecine dahil edilecektir.

Aktif iş ortamına ve tempoya uyum sağlayabilmeniz kurum tarafından aranan bir diğer şarttır.
İlana Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve sabıka kaydı bulunmayan adaylardan yapılacak olan alım için arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında ise olumlu sonuçlanması beklenmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

İstanbul iş ilanları kategorisinde genel müdürlük bünyesinde yapılacak olan alım ilanı için başvurular 6 Ekim 2023 tarihi itibari ile kabul edilmeye başlanmıştır. Kılavuza son başvuru tarihinin 6 Aralık 2023 olduğu açıklanmıştır.

Adaylar başvurularını isealimkariyeryonetimi@emlakkatilim.com.tr adresine detaylı özgeçmiş belgeleri, engellilik yüzdelerini ve engel durumlarını açıklayan bir ön yazı ve engel durumunu gösteren belgeleri göndermeleri gerekmektedir. Adayların aynı zamanda Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilmesi için engellilik derecesinin %40 ve üzerinde olması istenmektedir.

Başvuru kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.