İŞKUR KARDEMİR Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları

İŞKUR KARDEMİR Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları

İŞKUR iş ilanları ile lise mezun güvenlik görevlisi alımı duyuruları yayınlanmaya devam ediyor. KARDEMİR Çelik fabrikasına yeni güvenlik görevlisi personel alımı yapılacak. Bu alımda yaş şartı var mı? Kimler başvuru yapabilecek?

İŞKUR iş ilanları personel alımı için yeni ilanlar yayınlanıyor. Yayınlanan son İŞKUR ilanı ile Kardemir Çelik fabrikası bünyesinde istihdam edilecek güvenlik görevlisi personeller alınacak. Yapılan açıklamada alınacak personeller tam zamanlı olarak çalıştırılacaklar.

İŞKUR ilan açıklamasında Kardemir Çelik firmasının Aliağa da bulunan tesislerine silahlı ve silahsız olarak görev yapabilecek güvenlik görevlileri alınacak. Başvuru yapacak adayların belirttiğimiz İŞKUR iş ilan numaraları ile İŞKUR üzerinden ilana başvurmaları ve başvuru sonrasında ilan içerisinde verilen firma iletişim numarasıyla iletişime geçmeleri gerekiyor.

İŞKUR personel alımı ile işe alınacak personeller Yeni Foça Yolu 19 Cad.No:3 Bozköy Aliağa İzmir çalışma adresinde çalıştırılacaklar.

İŞKUR Özel Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

İŞKUR özel güvenlik görevlisi alımı 4 kişi için adayların taşıması gereken özellikler açıklandı.

Başvuru yapacak adayların lise mezunu olması,

Güvenlik personel adaylarının erkek olması,

İŞKUR kardemir personel adaylarının 20 yaş ile 55 yaş arasında bulunması,
Başvuru yapacak personel adaylarının tercihen Aliağa, Karşıyaka, Menemen, Çiğli, Bayraklı ikametli olmaları,

Süresi dolmamış özel güvenlik belgesi bulunması,

Başvuru yapacak kişilerin askerlik hizmetlerini fiilen yapmış olması ya da askerlikten muaf olmaları şartları aranmaktadır.

İŞKUR Başvuruları Nasıl Yapılacak

İŞKUR personel alımı için şatları taşıyan personel adaylarının Çiğli Hizmet Merkezi 00006540554 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden iş arayan girişi yaparak 25 Şubat 2022 tarihine kadar başvurularını yapmaları ve ilan içeriğindeki telefon numarası ile firma irtibat kişisi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum