İŞKUR İş İlanları! Bekçi Garson Ve Hastane Personeli Alımı

İŞKUR İş İlanları! Bekçi Garson Ve Hastane Personeli Alımı

İŞKUR bekçi garson ve hastane personeli alımı yapıyor. Yayımlanan ilana göre farklı unvanlarda İŞKUR personel alımı iş ilanları yayımlandı. İş arayanlar için en az ilkokul mezunu olmak şartıyla iş olanağı verildi. İlkokul mezunu işçi ve personel alımı...

Hastane personeli olarak başvuru yapacaklar için bu iş istihdam olanaklarından faydalanma fırsatlarına sahip olabilecekler. İmkanlar dahilinde genişletilecek olan destek ödemeleriyle beraber kişiler 5500 + SGK+ Prim + Yemek imkanlarından faydalanabileceklerdir.

En az ilkokul mezunu olmak artıyla başvuru yapabilecek adaylar için kişiye özel imkân olarak sunulacak olan imkânların geniş standartlarda yapılması düşünülüyor. 10000 kişiye yeni iş istihdam alanı kapsamında ayrıcalıklı hizmet olanağı verileceği belirlendi.

Garson alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması, arşiv araştırma sonucu olumlu olması, herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik yaşlılık aylığı almıyor olmak, 18 yaşını doldurmuş olup 45 yaşını doldurmamış olmak.

Bekçi olarak başvuru yapacak adayların en az lise mezunu olması, en az 1.67 boyunda olması, Askerlik ödevini bitirmiş olmak, 8 yaşını tamamladıktan sonra yaptırılan yaş düzeltmelerinde düzeltmeden önceki yaş dikkate alınmak kaydıyla başvuruların başladığı tarih itibarıyla 18 yaşını tamamlamış olmak. Memuriyete engel bir hali bulunmamak, Silah taşımaya veya silahlı görev yapmaya hukuki bir engeli bulunmamak. Alkol, uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımı nedeniyle tedavi görmüş veya görüyor olmamak.

Hastane personeli alımı için Full time çalışabilme koşuluna ayak uydurabilmek, Sağlık kurumunda işlevini gerçekleştirmesine engel bir durumu bulunmamak.

İŞKUR Personel Alımı Başvuru Şekli

Başvurular 2022 Eylül ayı itibarıyla başlamış olacaktır. İŞKUR en az ilköğretim mezunu farklı unvanlarda personel alımı için başvuru yapmak için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.