İŞKUR İlanları! Öğretmenevinde Çalışacak Garson Aranıyor

İŞKUR İlanları! Öğretmenevinde Çalışacak Garson Aranıyor

Öğretmenevi ve akşam sanat okulları ile ilgili haberler İŞKUR ilanları aracılığıyla gelmeye devam ediyor. Öğretmenevi kadrosunda çalıştırılmak üzere servis elemanı diğer bir ifade ile garson arayışı vardır.

Öğretmenevi bünyesinde servis elemanlığı yapmak isteyenler en az lise mezunu olmaları durumunda iş ilanına başvurabilecek. Diğer başvuru koşullarının sağlanması durumunda da başvurular kabule dilecek. İlana yoğun ilgi gösterileceği öngörülmesi sebebi ile Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu tarafından kura ile personel alımına başvurulmuş. İŞKUR tarafından yapılacak olan işçi alım aşamalarında kura prosedürleri açıklanmaktadır.

Söz konusu ilan, işe alınacak işçilerin kura ile belirlenmesini gerektirdiği durumlarda noter kurası uygulanır. Kura sonucunda belirlenecek kadro şu şekilde belirlenmektedir. Açık iş sayısı kadar asıl ve asıl iş sayısı kadar da yedek aday belirlenir. Bu ilan ile birlikte iş sahibi olacak kişi sayısı 1’dir. Sonuç itibariyle 1 asil, 1 de yedek aday kura sonucunda belirlenecektir.

İşe Alım Şartları ve Personelin Çalışma Şekli

Müracaat için belirlenen KPSS durumu, cinsiyet ayrımı, yaş sınırlaması getirilmemiştir. Tek kısıtlama öğrenim seviyesinde olup en az lise mezunu adaylarının bu ilana başvuruda bulunabileceği bildirilmiştir.
İşe alınacak olan garson, iş sözleşmesi ile işbaşı yapacaktır. Bu iş sözleşmesi daimi kadro olmamak ile birlikte 30 Haziran 2023 gününe kadarki zamanı kapsamaktadır. Belirlenen çalışma sürecinin sonuna gelindiğinde, sözleşmenin devamlılığı ya da personelin kadroya daimi suretle girişi mümkün olmayacaktır. Öğretmenevi ve Akşam sanat Okulları ilanına başvuru gönderecek olan adayların bu hususu göz önünde bulundurmaları gerekmektedir.

Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu için Başvuru, Kura ve Mülakat Aşamaları

Öğretmenevi personel alımı ilan detaylarına göre; Ankara ilinde bulunan Polatlı Öğretmenevi ve Akşam sanat Okulu kadrosuna geçici şekilde alınacak olan garson personeli gereksinimi konusunda müracaatta bulunmak isteyen adaylara sunulan 2 başvuru seçeneği sunulmaktadır. Birinci seçenekte ALO 170 hattı kullanılarak telefon görüşmesi şeklinde başvuru yapılabilmektedir. Diğer yöntem ise İŞKUR sitesindeki ‘iş arayan’ bölümünden ilgi ilanı bularak ve sisteme giriş yaparak başvurmaktır. Başvuru işlemi için ikinci yöntemi seçecek olanların ihtiyacı olan ilan numarası bilgisi ‘00007378040’dır. Bildirdiğimiz ilan numarasının İŞKUR İş Arayan sayfasında ‘İlan No’ yazan yerin alanındaki boş alana yazılması gerekmektedir.

Kura 20/03/2023 tarihinde ve 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleştirilecektir. Kura yeri ise iş ilanını sunan Öğretmenevine ait oluş şu şekildedir. ‘Cumhuriyet Mahallesi, Turan Caddesi, No: 14 Polatlı / ANKARA adresindeki Polatlı Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’dür. Mülakat görüşmeleri de aynı adreste yapılacak olup, 21/03/2023 tarihinde saat 10:00'da gerçekleşecektir.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayın

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.