İŞKUR İlanları! Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İlanları! Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kamu İşçi Alımı

Kara Kuvvetleri Komutanlığı İŞKUR üzerinden güncel kamu işçi alımı ilanı yayınladı. Söz konusu ilana en az ilkokul mezunu adaylar başvuru yapacaklardır. KPSS şartı yok! Bu ilan size göre olabilir. Detaylar haberimizde...

Kara Kuvvetleri Komutanlığı, kendi bünyesin de istihdam etmek üzere kamuya temizlik işçisi kadrosun da görevlendirilecek, kamu işçi alımı yapacaktır. 18 yaşını tamamlayan bütün adaylar başvuru da bulunabileceklerdir. İlan için üst yaş sınırı nedir? Başvurular başladı mı? Son başvuru tarihi nedir? Merak ettiğiniz tüm soruların cevabını haber içeriğimiz de sizlere sunduk!

İŞKUR İlanları İşçi Alımı Başvuru Koşulları Nedir? Kimler Başvuru Yapabileceklerdir?

Adayların kamu hizmetlerinden mahrum olmaması şartı aranır.

İşe alım sürecin de adli ve arşiv kaydı çerçevesin de olumsuz sonuçlanmamak.

Türk vatandaşları başvuru da bulunacaklardır.

45 yaşını tamamlamamış kadın ve erkek adaylar başvuru da bulunabileceklerdir.

Temizlik görevini yapmasına engel olacak rahatsızlığının olmaması gerekiyor.

En az lise mezunu (ortaöğretim) adaylar başvuru da bulunacaklardır. Önlisans ve lisans mezunu adayların başvuruları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvuru yapmak isteyen adayların temizlik personeli kadrosun da en az 6 yıl deneyim ve tecrübe kazanmış olması gerekiyor.

İşe girmek isteyen erkek adayların askerliğini yapmış olmaları gerekiyor.

Adayların başvurularının değerlendirme aşamasına alınması için; başvuru şartlarını karşılıyor olması gerekmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuruları Ne Zaman ve Nasıl Yapılacak?

Yayınlanan ilana başvurular 30 Ocak 2023 (bugün) itibariyle başlamıştır. Adaylar başvurularını 3 Şubat 2023 tarihine kadar tamamlayacaklardır. Başvurular ilan şartlarını taşıyan adaylar için İŞKUR e-Şube üzerinden İş Arayan linkine tıklayarak T.C. kimlik numarası ve şifre ile giriş yaparak başvurularını yapabileceklerdir. İlan detaylarına göre adaylar hizmet noktalarından ve Alo 170 hattı üzerinden de başvurularını yapabileceklerdir. Geç yapılan başvurular kurum tarafından geçersiz kabul edilecektir. İŞKUR İş İlan Numarası: 00007295398.

İŞKUR Güncel Duyurusu!

Söz konusu ilan için başvuru yapacak olan adayların Tunceli ilin de ikamet etmesi gerekmektedir. Alımlar 1 temizlik personeli kadrosun da Tunceli Kara Kuvvetleri Komutanlığı’na yapılacaktır. Başvuru yapmak isteyen adayların bu hususa dikkat etmesi gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.