İŞKUR İlanları! Et ve Süt Kurumu KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

İŞKUR İlanları! Et ve Süt Kurumu KPSS’siz Kamu İşçi Alımı

Et ve Süt Kurumu, Türkiye İş Kurumu resmi internet sitesi aracılığı ile 9 Ekim 2023 tarihinde yayımlamış olduğu ilana göre kamu işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS'siz yapılacak olan alım için en az lise mezunu adaylardan müracaatların kabul edilecek.

Kamu İşçi Alımı İş İlanları

Et ve Süt Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere İŞKUR aracılığı ile kamu işçi alımı yapacaktır. En az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanına göre 2 personel kurumun İŞKUR ile gerçekleştireceği kura işlemine göre belirlenecektir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli şartları ve detayları sunuldu.

Kamu Personel Alımı İş İlanları Kriterleri

İşe alınacak olan personel 1 genel elektrik tesisatında görevlendirilmek üzere ve 1 sistem operatörü unvanında istihdam edilecektir. Adayların soğutma sistemi operatörü mesleğinde en az bir yıl mesleki deneyime sahip olması ve SGK hizmet döküm raporu ile belgelendirmesi istenmektedir.

Lise veya dengi okullardan mezun olmuş olan adaylardan müracaatlar kabul edilecektir. Aynı zamanda üst öğrenim düzeyinde bulunan kişiler başvuru yapacak iken alt öğrenim düzeyinde bulunan kişilerin başvuruları değerlendirilme aşamasına alınmayacaktır.

Tehlikeli işlerde çalışmanıza engel sağlık probleminin bulunmaması ve vardiyalı çalışmanıza engel bir durumunuzun olmaması istenmektedir.

Kadın ve erkek adaylardan kabul edilecek olan müracaat ilanına göre erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması gerekmektedir.

Askerlik görevi ile şartın sağlanması önemli bir husustur. Çünkü daimî kadroda istihdamın sağlanacağı açıklanmıştır.

Daimî İşçi Alımı Başvuru Süreci ve Detayları

Yozgat iş ilanları kategorisinde Yozgat Et Kombinası Müdürlüğü tarafından yayımlanmış olan ilana müracaatlar 9 Ekim 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Şartları sağlayan adaylar için son müracaat tarihi ise 15 Ekim 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi aracılığı ile online, ALO - 170 hattını arayarak veya bulundukları ildeki hizmet noktalarından şahsen yapabileceklerdir.

İŞKUR İş İlan Numaraları Detayları

Online başvuru esnasında sizlere yardımcı olacak iş ilan numaraları şu şekilde açıklanmıştır:

Elektrikçi (Genel) İŞKUR İş İlanı Numarası: 00007847479,

Soğutma Sistemi Operatörü İŞKUR iş ilan numarası: 00007847279

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.