İBB KPSS Şartsız Personel ve İşçi Alımı Yapmaya Başladı

İBB KPSS Şartsız Personel ve İşçi Alımı Yapmaya Başladı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS şartsız personel alımı ve işçi alımı başladı! Başvuru yapmak isteyen personel ve işçi alımları için başvuru şartları açıklandı. En az ilköğretim mezunu olan adaylardan alınacak lan başvurular için şartlar haberimizde!

Belediye Personel ve İşçi Alımı İlanları Duyurusu

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapılmakta olan duyuru ile kişilerin KPSS şartsız şekilde işe alınacağı duyurulmuştur. Peki İBB kaç personel alacak? KPPS puan şartının aranmadığı bu alımlarda belediye 1000 adet civarında alım yapacaktır. Birçok kadro için yapılacak olan alımlara bakıldığı zaman sınav şartı aranmamakta ve personel alımlarının başvurularının açıldığı da bildirilmiştir.
Alınması beklenen kadro oldukça geniş yelpazeli ve kişilerin çalışacakları alanlar farklılık göstermektedir.

İşçi Alımı Kontenjanları Nelerdir?

İşçi alımlarında kadrolar içerisinde komi, stak, elektrikli araç sürücüsü, sıhhi tesisatçı, cankurtaran, otomotiv teknikeri, vidanjör şoförü, kişisel gelişim ve eğitim alanında eğitmen, aşçı yardımcısı, tır şoförü, çırak, muhasebe ve finans alanında eğitmen, iş analisti, mobil yazılım uzmanı, deniz taksi kaptanı gibi kadrolar için kişiler alınacak ve görevlendirilecektir. Birçok alanda görevlendirilmekte olacak kişiler için başvurular açılmıştır.

Personel alımları hangi kadrolarda olacak? Konusunda kişiler bu belirtilen alanlar ve kadrolar içinde kendilerine göre olan yerlerde çalıştırılmak üzere görevlendirilecektir. Kişilerden KPSS puan şartı istenmemesi ve bu şekilde alanlarda çalıştırılmak üzere alımların yapılmasın da kişiler için oldukça avantajlı bir durumdur. İnsanlar KPSS’ye girmeye gerek kalmadan en hızlı şekilde bu kadrolar için başvuru oluşturarak sonuçları beklemektedir.

personel-alimi.jpg

Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Personel alımlarının en sağlıklı şekilde ve pratik olarak yapılması adına kişilerin online olarak internet üzerinden başvuru oluşturmaları gerekmektedir. Başvurular da İBB resmi internet sitesi üzerinden yapılmakta ve kişiler için açık konumda olmaktadır. İBB personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Konusunda kişilerin internet üzerinden başvuru oluşturmaları gerekmektedir.

Başvuru yapılması adına kişiler kariyer sayfasından özgeçmiş oluşturup başvurularını yapmaktadır. Kişilerin bu şekilde en kısa yoldan başvuru oluşturmaları sayesinde iş alımları için başvuruları değerlendirilmektedir. İBB personel alımı KPSS şartı arıyor mu? Konusunda ise kişilerin bu başvurular için KPSS’ye ihtiyaçlarının olmadığını belirtmekte fayda vardır. Bu yüzden kişiler adımları uygulayarak başvurularını kolaylıkla yapabilirler.

Başvuru linki

Belediye personel alımı

Son dakika belediye işçi alımı

Son dakika belediye ilanları

İstanbul güncel ilanlar

Son dakika belediye personel alımı

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.