Halk Ekmek KPSS'siz İşçi Alımı Yapıyor! İŞKUR

Halk Ekmek KPSS'siz İşçi Alımı Yapıyor! İŞKUR

Halk Ekmek 2 kişi sevkiyat görevlisi / şoför alımı yapacağını duyurdu. Adaylar daimi kadroda istihdam sağlayacakları da başvuru ilanında belirtilmiştir. İŞKUR üzerinden yapılan açıklamaya göre KPSS’siz işçi alımı yapılacaktır.

Halk Ekmek İşçi Alımı İlanı Duyurusu

Halk Ekmek tarafından düzenli olarak işçi alımı ilanları yayımlanmaktadır. Kurum tarafından işçi alımlarına için verilen hizmet kalitesini artırmak ve işçi ihtiyaçlarını karşılamak için ilana çıkılmaktadır. Sürece dair tüm detaylar haberimiz de verilmiştir.

İŞKUR Kamu İşçi Alım İlanına Başvuru Yapacak Olan Adaylarda Aranan Koşullar Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmakla beraber aynı zamanda adlı sicil kaydının bulunmaması,

Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından onaylanmış E sınıfı ehliyete sahip olmak,

En az 22 en fazla ise 45 yaşında olmak,

En az lise veya dengi okullardan alınan diploma belgesine sahip olmak,

Erkek şoför adaylarının askerlikle ilgili bir durumunun olmaması veya muaf olmuş olması,

Herhangi bir yerden emekli olmamak (aylık almamak) ve emekliliğe hak kazanmamış olmak ilan için aranan şartlar arasında belirtilmiştir.

isci-alimi-001.jpg

Sürekli İşçi Alımı İlanına Müracaatlar Nasıl Yapılacak?

Halk Ekmek tarafından yayınlanmış ilana göre başvurular 23 Mayıs 2023 tarihinde başlayıp 25 Mayıs 2023 tarihinde sona erecektir. Başvurularınızda olumlu dönüt alabilmek için vardiyalı çalışma şartını kabul ediyor olmanız gerekmektedir. Başvuruları ik@eskisehirkentas.com.tr adresine özgeçmiş belgelerinizi göndererek online gerçekleştireceksiniz.

Eksik veya yanlış bilgiler dahilinde başvurularınız geçersiz sayılacaktır. Yayımlanmış olan kılavuz ışığın da belirtilen şartlara uygun olarak verilen tarihler arasında başvuru işlemlerinizi gerçekleştirmiş olmanız gerekmektedir.

Halk Ekmek İşçi Alım İlan Duyurusu

Alımlar Eskişehir Halk Ekmek bünyesinde yapılacak olup tam zamanlı istihdam sağlanacaktır. Kılavuza göre haftalık 45 saat çalışma süresi belirtilmiş olup, vardiyalı çalışma usulüne göre çalışma sağlanacaktır. Ayrıca adayların başvuru yapabilmesi için Eskişehir'de ikametgah etmesi gerekmektedir. En az 3 yıl olmak kaydı ile mesleki deneyime de sahip olmanız istenmektedir.

Halk ekmek işçi alımı, Halk ekmek şoför alımı, Güncel halk ekmek ilanı, Eskişehir iş ilanları, halk ekmek personel alımı.

Google'da arama yerine kamupersonelialim.com yazarak tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.