Fethiye Polisevi 10 Garson ve Aşçı Alımı İŞKUR İlanları

Fethiye Polisevi 10 Garson ve Aşçı Alımı İŞKUR İlanları

Muğla Fethiye Polisevi 10 garson ve aşçı alımı iş ilanları yayınlandı. İŞKUR iş ilanları KPSS’siz personel alımı ilanları arasında bu istihdam yer aldı. Alt yaş sınırı 18 açıklanmış olup üst yaş sınırı olmadan başvuru kabul edilecek.

Polisevi Garson ve Aşçı Alımı İlanları

İŞKUR ilanları 2 güncel istihdam yapıyor. Muğla Polisevi kamu personel alımı ilanları yayınladı.

Kurum tarafından yayınlanan ilanlara göre KPSS’siz ve üst yaş sınırsız yapılacak.

Garson alımı 5 kişi 00007961468 İŞKUR ilanları numarası ile yapılacak.

Aşçı alımı 5 kişi 00007961506 İŞKUR iş ilanları numara ile başvuru alacak.

En az ilkokul, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır.

Adli Sicil ve Arşiv Kaydı Belgesi sunulacaktır.

Belirtilen iş kollarında daha önceden iş deneyimine sahip olması, sözlü ve uygulamalı mülakatta tercih sebebi sayılacak ve artı puan olarak değerlendirilecektir. (Bu durumu SGK dökümü ile belgeleyecektir. Olmayanlar için zorunlu değildir.)

Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin, 4.Maddasine istinaden, işçi olarak alınacaklarda; 2527 sayılı Türk Soylu Yabancıların Türkiye'de Meslek ve Sanatlarını Serbestçe Yapabilmelerine, Kamu, Özel Kuruluş veya İşyerlerinde Çalıştırılabilmelerine İlişkin Kanun hükümleri saklı kalmak kaydıyla Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, millî savunmaya karşı suçlar, Devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartları taşımak, şartlarına haiz olmak.

Başvuru sayısının talep edilen sayının 4 (dört) katını aşması durumunda 13.12.2023 günü saat: 10.00’ da Fethiye 4. Noterliğinde çekilecektir. Kura sonrası belirlenen asil ve yedek adaylar için 14.12.2023 tarihinde saat 10.00’ da Polisevi Şube Müdürlüğümüz hizmet binası giriş katında bulunan toplantı salonunda oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.

Başvuru sayısının talep edilen sayının 4 (dört) katını aşmaması durumunda noter kurası çekilmeyecek, başvuran ve 14.12.2023 tarihinde kurumumuza evrak teslim eden tüm adaylar için aynı gün saat 10.00’ da, Polisevi Şube Müdürlüğümüz hizmet binası giriş katında bulunan toplantı salonunda oluşturulan komisyon tarafından sözlü ve uygulamalı mülakat yapılacaktır.
Kurumumuzca yukarıda belirtilen evrakları 14.12.2023 günü mülakat saatine kadar Şube Müdürlüğümüze elden teslimini yapmak zorundadır.

Evrak teslim etmeyenler hakkından vazgeçmiş sayılacaktır.

Asil adayların başarılı olması durumunda yedek adaylar için mülakat yapılmayacaktır.

Polisevi Şube Müdürlüğümüz 09.08.2009 tarih ve 27314 sayılı Resmi Gazetede yayınlanan "Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik" e uygun şartlarda, belirli süreli sözleşmeli personel alınması amacıyla, alınacak personellerin belirlenmesi için Müdüriyet Makamının olurları ile oluşturulan mülakat komisyonu olarak toplanarak, Sözlü ve uygulamalı Mülakata girecek olan adayların Mesleki Bilgi (25 Puan),Genel Kültür (20 puan), Dış Görünüş (15 Puan), İletişim, özgüveni ve ikna kabiliyeti (20 puan) ile Kendini ifade edebilme, Anlama ve Kavrama Kabiliyeti, Uygulama (20 puan) olmak üzere toplam 100 puan üzerinden değerlendirme yapılması, Başarılı sayılabilmek için yapılacak olan sözlü ve uygulamalı mülâkat' tan 100 tam puan üzerinden en az 60 (altmış) puan alınması gerekmektedir.

İşe alınmak için Polisevi Şube Müdürlüğü tarafından yapılacak sözlü ve uygulamalı mülakatta başarılı olmak gerekmektedir.

Ayrıca alınacak tüm personeller devlet memuru olmayıp (belirsiz süreli) statüsünde çalıştırılacaktır. Mevcut yasalar dahilinde devlet memurluğuna veya devlet kadrolarındaki işçi statüsüne geçişi de söz konusu değildir.

Kurumumuzca işe başvuruda bulunan kişilere yapılacak her türlü duyuru kurumuza ait santral numaraları olan 0252 616 63 65, 0252 616 65 35, 0505 318 48 46 numaralı telefonlardan İŞKUR tarafından gönderilen listede bulunan başvuru sahiplerine ait irtibat numaraları üzerinden aranmak suretiyle yapılacaktır. Muğla iş ilanları olarak yayınlandı.

Garson iş kolunda alınacak personele asgari ücret ödenecektir.

Kaynak:Kamu Personeli Alımı

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.