Fatih Belediye Başkanlığı 22 Bin TL Maaşla Memur Alımı

Fatih Belediye Başkanlığı 22 Bin TL Maaşla Memur Alımı

Fatih Belediye Başkanlığı Resmî Gazete üzerinden güncel ilan yayımladı. Yayımlanmış olan ilana göre ortalama 22 bin TL maaşla Memur alımı yapılacağı açıklandı. Sürece dair detaylar ise haberimizde size sunulmuştur.

Memur Alımı İş İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'na bağlı Fatih Belediye Başkanlığı tarafından güncel ilan yayımlandı. Yayımlanmış olan ilana göre 2 farklı kadroda TH hizmet sınıfında 5. derecede personel alımı yapılacağı belirlendi. Kadın erkek adaylardan yapılacak olan alım ilanı için KPSS sınavına katılmış olmanız gerekmektedir.

Kamu Personel Alımı Başvuru Koşulları

Arkeolog Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren kurumların arkeoloji bölümünden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Sanat Tarihçisi Alımı: Lisans düzeyinde eğitim veren kurumların sanat tarihi bölümlerinden mezun olmuş olmanız gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan adaylardan alım yapılacaktır. 2022 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavından P - 3 puan türünde en az 70 taban puan şartını karşılıyor olmanız gerekmektedir.

Kurum tarafından yapılacak onlar arşiv ve güvenlik soruşturması kapsamında olumlu sonuçlanmanız istenmektedir.

Sosyal Güvenlik Kurumları tarafından emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığından faydalanıyor olmanız gerekmektedir.

Erkek adayların askerlik görevini yerine getirmiş olması veya muafiyet belgesine sahip olması istenmektedir.

Devlet Personeli Alımı Başvuru Belgeleri

Yapılan açıklamaya göre, müracaat etmek isteyen adayların belediyenin resmi internet sitesi üzerinden temin edeceği başvuru formu ile birlikte nüfus cüzdanı veya kimlik kartının aslı, diploma veya mezuniyet belgesi, yabancı okul mezunları için denklik belgesi, KPSS sonuç belgesi, erkek adayların askerlik durumu belgesi, sağlık raporu ve hangi kadroya başvuru yapacaklarına dair dilekçe belgesi istenmektedir.

Personel Alımı Başvuru Şekli ve Süreci

İstanbul iş ilanları kategorisinde yayımlanmış olan ilana müracaatları 11 Aralık 2023 tarihi itibari ile başlayacaktır. Son müracaat tarihi ise 15 Aralık 2023 olarak açıklanmıştır. Adaylar başvurularını şartları sağlaması halinde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54) şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile müracaat etmeleri gerekmektedir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.