Et ve Süt Kurumu Kura ile İşçi Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu Kura ile İşçi Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu İŞKUR üzerinden yayımlamış olduğu ilana göre işçi alımı yapacağını açıkladı. KPSS şartı olmadan en az lise mezunu adaylardan yapılacak olan alım ilanı için işe alınacak olan personellerin kura ile belirleneceği belirtildi...

İşçi Alımı İş İlanları

Et ve Süt Kurumu, kendi bünyesinde istihdam etmek üzere işçi alımı yapacağını açıkladı. 13 Kasım 2023 tarihli Türkiye iş kurumu resmi internet sitesi aracılığıyla yayımlanan ilana göre, kurum bünyesinde istihdam edilmek üzere. Bir personel alımı yapılacaktır. Lise, önlisans ve lisans mezunları şartları sağlaması halinde ilana başvuru yapabileceklerdir. Kamupersonelialim.com yazar ekibi olarak ilanın gerekli olan detayları haberimizde verilmiştir.

İŞKUR İş İlanı Başvuru Koşulları Nedir?

İlana Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartına sahip olan ve görevini yapmasına engel olabilecek herhangi bir hastalığı bulunmayan adaylar alım yapılacaktır.

Lise mezunlarının iklimlendirme ve soğutma, iklimlendirme sistemleri, soğutma ve iklimlendirme, soğutma sistemleri, soğutma ve havalandırma, tesisat ve enerji sistemleri veya tesisat teknolojisi, iklimlendirme mezunu olması,

Önlisans mezunlarının ise soğutma tesisatı, soğutma, tesisatçılığı, soğutma ve havalandırma, iklimlendirme teknolojisi, iklimlendirme ve soğutma teknolojisi veya iklimlendirme ve soğutma bölümlerinden birinden mezun olmuş olması gerekmektedir.

Kamu haklarından mahrum bırakılmamış olan ve vardiyalı çalışmasına engel bir durumu bulunmayan adaylardan alım yapılacağı açıklanmıştır.

İlan yayın tarihi itibariyle 18 yaşını tamamlamış ve 36 yaşından gün almamış olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Ayrıca tehlikeli işlerde çalışabileceğinize dair sağlık raporu istenmektedir.

Kamu İşçi Alımı Başvuru Şekli ve Tarihi

Et ve Süt Kurumu, Yozgat Genel Müdürlüğü bünyesi, istihdam edilmek üzere yapılacak soğutma sistemleri teknisyeni kadrosu için müracaatlar 13 Kasım 2023 tarihi itibariyle kabul edilmeye başlanmıştır. Son başvuru tarihi ise 17 Kasım 2023 olarak açıklanmıştır. 00007920799 İŞKUR iş ilan numarası ile adaylar başvurularını online olarak yapabilirler...

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.