Eskişehir İnönü Belediyesi 7 Beden İşçi Alımı İŞKUR İlanları!

Eskişehir İnönü Belediyesi 7 Beden İşçi Alımı İŞKUR İlanları!

En az ilkokul mezunu adaylar iş ilanlarını kaçırmayın. Eskişehir İnönü Belediyesi 7 beden işçi alımı yapıyor. KPSS şartsız ilana başvuruları Türkiye İş Kurumu üzerinden 22 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar yapılacak.

Eskişehir İnönü Belediyesi beden işçi alımı ilanı!

İŞKUR iş ilanları kapsamında 7 kişi istihdam ediliyor. Kurum ilanına göre en az ilkokul mezunu olan adaylar başvuru yapabilecek. İŞKUR üzerinden 22 Nisan 2024 tarihi bitimine kadar 00008208568 numarası ile başvuru kabul edilecek.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde (ADNKS) kayıtlı olan yerleşim yeri adresi dikkate alınır.

İlçe, il veya bölge düzeyinde yayımlanan işçi taleplerinin başvuru süresi içerisinde yerleşim yeri adresini talebin karşılanacağı yere taşıyan adayların başvurusu kabul edilmez. Adres değişikliklerinde adayların e-Devlet üzerinden veya Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Tarihçeli Yerleşim Yeri Bilgileri Raporunda kayıtlı olan taşınma tarihi esas alınır.

Twitter: kamupersoneli2.

Facebook: kamupersonelialim1.

Instagram: kamupersonelialim.

APPLE telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

ANDROİD telefonlara cep uygulaması için tıklayın.

HUAWEİ telefonlara cep uygulaması için tıklayınız.

Eskişehir İnönü ilçesinde istihdam edilmek üzere Kadın/Erkek, en az İlk Öğretim en çok Önlisans mezunu Beden İşçisi (Genel) mesleğinde çalıştırılacak 7 kişi işe alınacaktır.

1-Sınav günü, saati, yeri ve sınava katılmaya hak kazanan adaylar, www.inonu.bel.tr adresinde duyurulacaktır. Bu duyuru, tebliğ mahiyetinde kabul edilecek, adayların adresine posta yolu ile ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

2-Başvuru sayısının istihdam edilecek kadro sayısının 4 katına ulaşmaması durumunda kura çekilişi yapılmayacak olup mülakat tarihi ve yeri ile mülakata katılacakların listesi www.inonu.bel.tr web adresinden ilan edilecektir. Sözlü mülakat sonuçları ve istenen belgeler www.inonu.bel.tr web sitesinden ilan edilecektir.

Başvuru yapanlar arasından açık iş sayısının 4 katı oranında ASİL ve 4 katı oranında YEDEK kura çekilişi yapılacak olup sonuçlar www.inonu.bel.tr web adresinden ilan edilecektir.

3-İşe başvuru yapacak adayların Eskişehir ili İnönü İlçesinde ikamet etme zorunluluğu vardır.

Kura Tarihi:25.04.2024

Kura Saati: 10:00

Kura Yeri: İnönü Belediye Başkanlığı İsmet Paşa Mahallesi Atatürk Caddesi No:116 İnönü / ESKİŞEHİR

Kura sonuçları www.inonu.bel.tr web adresinden ilan edilecektir.

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.