Eskişehir 11 Personel Alımı Tarihleri

Eskişehir 11 Personel Alımı Tarihleri

Eskişehir belediyesi tarafından iş ilanları yayınlandı. Belediye nın İŞKUR üzerinden yayınladığı ile ona göre bünyesine 11 personel alımı yapılacağı başvuru tarihleri belli oldu.

Kamuda iş arayanlar için Eskişehir belediyesi tarafından iş ilanları İŞKUR kurum dışı personel alımı ilanları kapsamında yayınlandı ve başvuru tarihleri belli oldu.

Başvuru yapacak adaylar olumlu Eskişehir iline yapılacak olup ücret alımı yapacak kurum ESPARK olup Son olarak alımı yapılacak unvan için 11 kişilik kontenjan da beden işçisi alımı yapılacaktır.

Kamu Personel Alımı Başvuruları

İşçi alımı başvurusu yapmak isteyen adaylar için başvurular online olarak elektronik ortamda haberimizin altında yer alan başvuru kılavuzu içerisine belirtilen mail adresine öz geçmiş iletilmesi ile online olarak elektronik ortamda başvurular yapılacaktır.

Başvuruda Gerekli Belgeler

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvuru esnasında başvuru şeklinde de belirttiğimiz üzere özgeçmiş belgesi verilecektir. Özgeçmiş belgesi dışında, kurum herhangi bir belge istememektedir.

İşçi Alımı Başvuru Şartları

Başvurular bugün yani 13 Mayıs 2022 tarihinden itibaren alınmaya başlamış olur en geç müracaatlar 15 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Kamu personel alımı başvurusu yapmak isteyen adaylar da Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, kamusal haklarından mahrum olmama, en az ilkokul mezunu kişiler arasından yapacaktır.

Başvuru yapacak adaylar için çalışmaya hak kazanan adaylar daimi olarak çalışacaklardır. Bu sebepten dolayı çalışacak adayların görevini devamlı olarak yapmasına engel hali olmama şartı aranmaktadır.

Başvuru kılavuzu.

eskisehir-11-personel-alimi-tarihleri.jpg

Kaynak:kamupersonelialim.com

HABERE YORUM KAT
UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.